Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

FOTO / Drita

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës


18 June, 2021 @22:14

Para pak çastesh, skuadra e Dritës ka zyrtarizuar lojtarin Marko Simonovski.

Simonovski ka nënshkruar kontratë një vjeçare me nënkampionen e Kosovës.

Marko në stinorin e kaluar ishte pjesë e Feronikelit, derisa ishte edhe golashënuesi i dytë më i mirë pas Mirlind Dakut në Superligë në stinorin e kaluar.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga