Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

JUVENTUS

Edhe Bernardeschi pozitiv me covid

Foto:Google

Edhe Bernardeschi pozitiv me covid


6 April, 2021 @17:26

Federico Bernardeschi është lojtari i shtatë i kombëtares italiane që rezulton pozitiv me covid, duke përfshirë edhe pesë anëtarë të stafit trajnues.

Juventus do luajë kundër Napolit pa Bernardeschi, Bonucci dhe Demiral.

Shpërthimi i covidit në ekipin kombëtar italian vazhdon të zgjatet. Këtë mëngjes Juventusi zyrtarizoi se Federico Bernardeschi doli pozitiv me Covid, i cili bashkohet me Bonucci, Verratti, Cragno, Grifo, Florenzi, Sirigu dhe pesë anëtarëve të stafit stërvitor të Roberto Mancini.

Është një lajm tjetër i keq për juventinët që nesër, kanë një përballje vendimtare me Napolin.

Ndeshja do të luhet pa anësorin, mbrojtësin italian dhe as Demiral, të gjithë pozitiv me virus.

Juventusi do të përballet me Napolin nesër në orën 18:45.


MBROJTËSI I KOSOVËS

Amir Rrahmani do të jetë në 11-she ndaj Juventusit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Amir Rrahmani do të jetë në 11-she ndaj Juventusit

06/04/21 @ 16:03

WEST HAM UNITED

Pse jo në Ligë të Kampionëve?

Premier League

Pse jo në Ligë të Kampionëve?

06/04/21 @ 15:47

REAL MADRID - LIVERPOOL

Pas Ramosit, edhe një qendërmbrojtës mungon ndaj Liverpoolit

Champions League

Pas Ramosit, edhe një qendërmbrojtës mungon ndaj Liverpoolit

06/04/21 @ 13:40

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Man City - Borussia Dortmund

Champions League

Notat e futbollistëve: Man City - Borussia Dortmund

06/04/21 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Real Madrid - Liverpool

Champions League

Notat e futbollistëve: Real Madrid - Liverpool

06/04/21 @ 23:05

CITY - DORTMUND

Shpëtimtari Foden, City fiton duelin e parë

Champions League

Shpëtimtari Foden, City fiton duelin e parë

06/04/21 @ 23:04

REAL MADRID - LIVERPOOL

Fitore madrilene, drejt Anglisë me epërsi!

Champions League

Fitore madrilene, drejt Anglisë me epërsi!

06/04/21 @ 22:54

MEDIA

Ardian Ismajli reagon ashpër ndaj shtrembërimeve

Kombëtarja/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Ardian Ismajli reagon ashpër ndaj shtrembërimeve

06/04/21 @ 22:36

ARBEN SIMITÇIU

Simitçiu i kënaqur me paraqitjen përballë Holandës, por jo edhe me rezultatin

Futsall Superliga

Simitçiu i kënaqur me paraqitjen përballë Holandës, por jo edhe me rezultatin

06/04/21 @ 22:29

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SULMUESI BELG NË RADAR

Londinezët e duan Mertensin

Premier League/Serie A/Transfere

Londinezët e duan Mertensin

15/04/21 @ 16:23

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

LAZIO

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

14/04/21 @ 13:01

ROSSONERI

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

Serie A

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

13/04/21 @ 14:09

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

MEDIA TALK

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

Serie A

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

12/04/21 @ 16:38

JUVENTUS

Cristiano grushton murin dhe largohet

Serie A

Cristiano grushton murin dhe largohet

12/04/21 @ 15:48

SCUDETTO

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

Serie A

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

12/04/21 @ 14:43

NEROAZZURRI

Inter afër titullit

Serie A

Inter afër titullit

11/04/21 @ 16:46


 
Të gjitha lajmet nga Serie A