Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

INTERNATIONAL

Elbasan Rashani me trajner të ri

Elbasan Rashani me trajner të ri


23 March, 2021 @22:35

Skuadra e Elbasan Rashanit, Erzurumspor, ka emëruar sot trajnerin e ri të skuadrës.

Rashani do të udhëheqet nga trajneri Ismail Kartal deri në fund të stinorit.

Kartal gjatë karrierës së tij ka qenë edhe trajneri i gjigandit Fenerbahçe dhe disa skuadrave në Superligën Turke.

Elbasan Rashani ende nuk ka arritur të shënojë gol në Turqi, derisa Erzurumspori gjendet në pozitën e 19 me 27 pikë të grumbulluara.


KUALIFIKIMET KATAR 2022

Shqipëria e kompletuar, zhvillon stërvitjen e fundit në Barcelonë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Shqipëria e kompletuar, zhvillon stërvitjen e fundit në Barcelonë

23/03/21 @ 22:40

KOMUNIKATA E DAKUT

Daku: S’kundërshtoj, edhe pse e meritoj ftesën

Kualifikimet për Botëror/FFK Superliga/Përfaqësuesja

Daku: S’kundërshtoj, edhe pse e meritoj ftesën

23/03/21 @ 22:29

KOMUNIKATA

Zhvillohet stërvitja para ndeshjes, Kosova e gatshme

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Zhvillohet stërvitja para ndeshjes, Kosova e gatshme

23/03/21 @ 22:21

SHQIPËRI - ANGLI

Kërkesë e re nga FShF, të luhet ndeshja me shikues të vaksinuar

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Kërkesë e re nga FShF, të luhet ndeshja me shikues të vaksinuar

23/03/21 @ 19:31

PAS SHORTIT

Batatina kërkon kujdes në Kupë

Kupa e Kosovës

Batatina kërkon kujdes në Kupë

23/03/21 @ 19:09

KOSOVA

Valon Berisha: S’kemi luajtur moti bashkë, ta nisim nga zero

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Valon Berisha: S’kemi luajtur moti bashkë, ta nisim nga zero

23/03/21 @ 18:26

PAS SHORTIT

Zekirija Ramadani e quan të pafat shortin e gjysmëfinales së Kupës

Kupa e Kosovës

Zekirija Ramadani e quan të pafat shortin e gjysmëfinales së Kupës

23/03/21 @ 18:26

BESART BERISHA

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

International

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

14/04/21 @ 17:31

MEDIA

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

14/04/21 @ 14:53

KOSOVARE ASLLANI

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

14/04/21 @ 13:43

EURO2020

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

Evropiani/International

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

13/04/21 @ 19:35

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

SUPERLIGA TURKE

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

International

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

12/04/21 @ 23:13

VETON TUSHA

Tusha shënon në debutimin si titullar

International/Sportistë shqiptarë në botë

Tusha shënon në debutimin si titullar

12/04/21 @ 19:37

VETON TUSHA

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

International/Sportistë shqiptarë në botë

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

12/04/21 @ 17:38

EDON ZHEGROVA

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

12/04/21 @ 16:33

PAS EMISIONIT

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

FFK Superliga/International

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

12/04/21 @ 14:18


 
Të gjitha lajmet nga International