Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHKUP

Enis Bardhi izolohet, pozitiv në COVID-19

Enis Bardhi izolohet, pozitiv në COVID-19


26 May, 2021 @16:12

Mesfushori i Maqedonisë Veriore, Enis Bardhi, që luan për ekipin spanjoll, Levante, ka rezultuar pozitiv me tu kthyer në Shkup, për përgatitje me kombëtaren e këtij vendi.

Bardhi, tash po qëndron i izoluar në kampin e përfaqësueses, derisa FFM-ja ka bërë të ditur se ai nuk ka simptoma dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

Maqedonia Veriore ka siguruar për herë të parë në histori të vendit EURO-n, duke eliminuar Kosovën dhe Gjeorgjinë në rrugëtim prej Ligës së Kombeve.


CHRIS GALTIER

Fitoi titullin dhe largohet

Champions League/Ligue 1/International/Transfere

Fitoi titullin dhe largohet

26/05/21 @ 15:28

DANIMARKA

Danimarka publikon listën përfundimtare për EURO 2020

Evropiani

Danimarka publikon listën përfundimtare për EURO 2020

26/05/21 @ 13:34

FENERBAHÇE

Vedat Muriqi në krye të listës së Fenerbahçes

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Vedat Muriqi në krye të listës së Fenerbahçes

26/05/21 @ 13:01

GJILANI

Lojtari i pestë që i vazhdohet kontrata te Gjilani

FFK Superliga

Lojtari i pestë që i vazhdohet kontrata te Gjilani

26/05/21 @ 12:57

PARA FINALES

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

Europa League/Premier League/La Liga/International

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

26/05/21 @ 12:14

DERI NË FISHKËLLIMËN E FUNDIT

Betejat e fundit, për të fituar luftën

FSHF Kategoria Superiore

Betejat e fundit, për të fituar luftën

26/05/21 @ 11:28

DANIMARKA

Danimarka publikon listën përfundimtare për EURO 2020

Evropiani

Danimarka publikon listën përfundimtare për EURO 2020

26/05/21 @ 13:34

ANGLIA

Anglia publikon listën e gjërë për EURO 2020

Evropiani

Anglia publikon listën e gjërë për EURO 2020

25/05/21 @ 14:31

DFB

E pritura, realizohet - Flick selektor i Gjermanisë

Evropiani/Bundesliga/Transfere

E pritura, realizohet - Flick selektor i Gjermanisë

25/05/21 @ 12:20

EURO 2020

Spanja publikon listën për EURO 2020, mungon ylli i Realit

Evropiani

Spanja publikon listën për EURO 2020, mungon ylli i Realit

24/05/21 @ 12:40

EURO 2020

Rusia i heq vizat për EURO 2020!

Evropiani

Rusia i heq vizat për EURO 2020!

21/05/21 @ 00:18

EURO 2020

Maqedonia Veriore me 6 shqiptarë në EURO 2020

Evropiani

Maqedonia Veriore me 6 shqiptarë në EURO 2020

20/05/21 @ 17:34

ZVICRA

Shpallet lista e Zvicrës, ftohet edhe Zeqiri

Evropiani

Shpallet lista e Zvicrës, ftohet edhe Zeqiri

19/05/21 @ 17:34

GJERMANIA

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020

Evropiani

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020

19/05/21 @ 13:16

FRANCA

Pas 6 viteve mungesë, Benzema ftohet nga Franca!

Evropiani

Pas 6 viteve mungesë, Benzema ftohet nga Franca!

18/05/21 @ 21:14

KROACIA

Kroacia publikon listën për EURO 2020

Evropiani

Kroacia publikon listën për EURO 2020

17/05/21 @ 16:29


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani