Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ferizaj

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ferizaj

3 November, 2019 @12:39

Janë caktuar formacionet zyrtare të Gjilanit dhe të Ferizajit.

GJILANI: Haxhihamza, Halili, Veliu, Frashëri, Jackson, Keita Aziz, Useini, Jonuzi, Hajdari, Keita Razak, Busiç.

FERIZAJI: Blakçori, Halili, Jashari, Qerkini, Shaljani, Orana, Shaqiri, Mustafa, Asani, Shala, Livoreka.

TREPÇA'89 1-0 VUSHTRRIA

E shtata e Manajt mjaftoi për 3 pikë

Foto: Trepça89/fb

2 November, 2019 @17:15

Sulmuesi i ri i Trepçës’89, Arb Manaj, është treguar përsëri vendimtar për skuadrën e tij. Ai ka shënuar golin e…

DUKAGJINI 0-0 PRISHTINA

Dukagjini ndal Prishtinën

Foto: prishtinafc.com/arkiv

2 November, 2019 @16:32

Skuadra e Dukagjinit si duket po merr veten me trajnerin e rikthyer në skuadër Severin Elezaj. Ekipi nga Klina ka…

FERONIKELI 0-2 BALLKANI

Baftiu special, Ballkani thellon distancën, debutimi i Sopit te Feronikeli me humbje

Foto: KF Ballkani/fb & feronikelifc.com

2 November, 2019 @16:19

Larguan trajnerin malazez Dejan Vukicevic për shkak të rezultateve të dobëta, emëruan trajner të ri, me përvojë në arenë ndërkombëtare…

FERONIKELI

Zyrtarizohet trajneri i ri i Feronikelit

1 November, 2019 @17:52

Pas largimit të Dejan Vukicevic, skuadra e Feronikelit ka zyrtarizuar trajnerin e ri. Në krye të shtabit teknik te skuadra…

LLAPI - DRENICA

Zhdrella rikthen Llapin te fitoret

Foto: KFLlapi/fb

1 November, 2019 @15:47

Pas dy humbjeve radhazi, Llapi i është rikthyer fitoreve në ndeshjen e luajtur ndaj Drenicës në Podujevë. Ndeshjen e xhiros…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga