Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Gjilani

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Gjilani

7 November, 2019 @12:39

Janë caktuar formacionet zyrtare të Vushtrrisë dhe të Gjilanit.

VUSHTRRIA: Tahiri, Maxhuni, Gashi, Izmaku, Halimi, Shala, Hoxhaj, Lamçja, Gavazaj, Raboshta, Vinicius.

GJILANI: Haxhihamza, Kastrati, Veliu, Frashëri, Jackson, Keita Aziz, Jonuzi, Progni, Greca, Busiç, Keita Razak.

PRISHTINA 2-3 FERONIKELI

Da Silva i jashtëzakonshëm, ia sjell fitoren e parë trajnerit Sopi në Superligë

Fotot: prishtinafc.com

6 November, 2019 @20:06

Braziliani i Feronikelit, Jean Da Silva, me golin e tij të shënuar 2 minuta para fundit të takimit, ia ka…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Feronikeli

6 November, 2019 @17:07

Janë caktuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe të Feronikelit. PRISHITNA: Bekaj, Thaqi, Ibrahimi, Bekteshi, Haliti, Bardhoku, Miftaraj, Ahmeti, Krasniqi, Korenica,…

DRENICA - TREPÇA '89

2 penallti, 5 gola në duelin Drenica-Trepça ‘89

Fotot: KFDrenica/fb

6 November, 2019 @16:17

Të pranishmit në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj, e përjetuan një ndeshje interesante në mes të Drenicës dhe Trepçës ‘89. …

DRITA - DUKAGJINI

Izair Emini vendimtar, Drita në fund kalon Muhaxhirin

6 November, 2019 @15:54

Në minutat shtesë të ndeshjes, me golin e Izair Eminit, Drita e mposhti Dukagjinin me rezultat minimal 1-0. Skuadra gjilanase…

BALLKANI - LLAPI

Potoku shpëton Ballkanin nga humbja

6 November, 2019 @15:46

Ndeshja në mes të Ballkanit dhe të Llapit, ka përfunduar me rezultat 1-1. Skuadra e Llapi kaloi në epërsi përmes…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga