Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENASI I SKËNDERBEUT

Gavazaj përsëri drejt Belgjikës

Foto: KFSkenderbeu/fb

Gavazaj përsëri drejt Belgjikës


11 June, 2018 @15:51

Mesfushori i Skënderbeut të Korçës, Enis Gavazaj, shpejt mund të bëhet anëtar i Pro Ligës belge të futbollit.

Sipas një njoftimit të botuar në Supersport të Shqipërisë, prizrenasi Gavazaj është në bisedime me ekipin belg, Oostende, ndërsa për te interesim kanë shfaqur edhe Charleroi dhe një ekip tjetër, emri i të cilit nuk është bërë i ditur.

Ai përndryshe nuk është i panjohur në Belgjikë, pasi që më parë ka qenë pjesë e Gentit dhe Roeselares.


DUO E RE?

Messi kërkon Griezmannin në skuadër

Russia 2018/La Liga/International/Transfere

Messi kërkon Griezmannin në skuadër

11/06/18 @ 15:12

ZYRTARE

Vieira trajner në elitën franceze

Ligue 1/Transfere

Vieira trajner në elitën franceze

11/06/18 @ 14:35

NË DURRËS

Teuta në përgatitje, synon dy lojtarë të Lirisë

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Teuta në përgatitje, synon dy lojtarë të Lirisë

11/06/18 @ 14:30

ETRIT BERISHA

Edhe një Berishë te Samp?

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Edhe një Berishë te Samp?

11/06/18 @ 14:20

ANDRE VILLAS-BOAS

Portugezi në Real Madrid?!

Champions League/La Liga/Transfere

Portugezi në Real Madrid?!

11/06/18 @ 13:33

NË POZHARAN

Vllaznia konfirmon trajnerin pas rënies

FFK Liga e parë/Transfere

Vllaznia konfirmon trajnerin pas rënies

11/06/18 @ 12:21

NË PËRJETËSI

Llapi tërheq 9-shen e Vokrrit

FFK Superliga

Llapi tërheq 9-shen e Vokrrit

11/06/18 @ 12:16

CARIOCA

Prej përkundjes te telefonata

Russia 2018/International

Prej përkundjes te telefonata

10/06/18 @ 19:23

EKSKLUZIVE

Ilir Syla, përfundimisht i Vëllaznimit

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Ilir Syla, përfundimisht i Vëllaznimit

10/06/18 @ 16:54

BASTORET BOTËRORE

Cili ekip është favorit, sipas bastoreve?

Russia 2018/International

Cili ekip është favorit, sipas bastoreve?

10/06/18 @ 16:41

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

TIRANË

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

17/06/21 @ 15:53

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

TRANSFER

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

03/06/21 @ 20:30

KUKËS

Mirel Josa ndahet me klubin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Mirel Josa ndahet me klubin

03/06/21 @ 15:17

KUPA E SHQIPËRISË

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

31/05/21 @ 22:25

TIRANA

Tirana vazhdon me trajnerin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana vazhdon me trajnerin

31/05/21 @ 22:21

FINALJA E KUPËS

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

FSHF Kategoria Superiore

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

31/05/21 @ 13:14

SUPERIORE

Kastrioti mbetet në Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Kastrioti mbetet në Superiore

30/05/21 @ 22:09


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore