Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Vieira trajner në elitën franceze

Vieira trajner në elitën franceze


11 June, 2018 @14:35

Mesfushori i dikurshëm i Arsenalit, Patrick Vieira, që së fundi kryente detyrën e trajnerit në MLS të SHBA-ve për ekipin e New York City, është zyrtarizuar sot si trajner i ri i ekipit të Nice në Ligue 1.

Vieira

Vieira 41 vjeç do të prezentohet në ditët në vijim kur do të bëhen të ditura edhe detajet shtesë të kontratës së tij me ekipin e Nices.


NË DURRËS

Teuta në përgatitje, synon dy lojtarë të Lirisë

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Teuta në përgatitje, synon dy lojtarë të Lirisë

11/06/18 @ 14:30

ETRIT BERISHA

Edhe një Berishë te Samp?

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Edhe një Berishë te Samp?

11/06/18 @ 14:20

ANDRE VILLAS-BOAS

Portugezi në Real Madrid?!

Champions League/La Liga/Transfere

Portugezi në Real Madrid?!

11/06/18 @ 13:33

NË POZHARAN

Vllaznia konfirmon trajnerin pas rënies

FFK Liga e parë/Transfere

Vllaznia konfirmon trajnerin pas rënies

11/06/18 @ 12:21

NË PËRJETËSI

Llapi tërheq 9-shen e Vokrrit

FFK Superliga

Llapi tërheq 9-shen e Vokrrit

11/06/18 @ 12:16

CARIOCA

Prej përkundjes te telefonata

Russia 2018/International

Prej përkundjes te telefonata

10/06/18 @ 19:23

EKSKLUZIVE

Ilir Syla, përfundimisht i Vëllaznimit

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Ilir Syla, përfundimisht i Vëllaznimit

10/06/18 @ 16:54

BASTORET BOTËRORE

Cili ekip është favorit, sipas bastoreve?

Russia 2018/International

Cili ekip është favorit, sipas bastoreve?

10/06/18 @ 16:41

RROGAT / PAGAT E SELEKTORËVE NË BOTËROR

Prej 173 mijë deri në 4 milionë

Russia 2018/International

Prej 173 mijë deri në 4 milionë

10/06/18 @ 16:04

SPEKULIME

Shaqiri: S’mund të them asgjë

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Shaqiri: S’mund të them asgjë

10/06/18 @ 14:46

MEDIA TALK

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

Serie A/Ligue 1/Transfere

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

18/06/21 @ 00:20

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

LIGUE 1

Ligue 1 bëhet me 18 skuadra

Ligue 1

Ligue 1 bëhet me 18 skuadra

03/06/21 @ 20:49

LIGUE 1

Nantes shpëton falë golave si mysafirë, mbetet në elitë

Ligue 1

Nantes shpëton falë golave si mysafirë, mbetet në elitë

30/05/21 @ 23:21

CHRIS GALTIER

Fitoi titullin dhe largohet

Champions League/Ligue 1/International/Transfere

Fitoi titullin dhe largohet

26/05/21 @ 15:28

LIGUE 1

Lille, kampion i Francës

Ligue 1

Lille, kampion i Francës

23/05/21 @ 22:47

KOLUMNE

+5 për fundjavë! - e fundit e sezonit

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

+5 për fundjavë! - e fundit e sezonit

21/05/21 @ 18:00

MEDIA TALK

Mourinho e do sulmuesin e Lyonit

Serie A/Ligue 1/Transfere

Mourinho e do sulmuesin e Lyonit

21/05/21 @ 11:24

MEDIA TALKS

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

Ligue 1/La Liga

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

18/05/21 @ 22:46

ZYRTARE

Julian Draxler rinovon deri në vitin 2024

Ligue 1/International

Julian Draxler rinovon deri në vitin 2024

17/05/21 @ 21:08


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1