Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SPONZORI

HYUNDAI - sponsor zyrtar i UEFA EURO 2016.

HYUNDAI - sponsor zyrtar i UEFA EURO 2016.


Artikulli është i sponsorizuar nga Hyundai për t'i njoftuar tifozët e UEFA EURO 2016 lidhur me aktivitet e tyre në europian.

10 June, 2016 @11:40

Pasioni i futbollit vjen nga tifozët e vërtetë, të rinj dhe të vjetër.

Tashmë videoja “EURO 2016 po vjen” në internet ka arritur mbi 33 milionë shikime në You Tube. Videoja e re “Pritja” është në qarkullim prej 1 qershor deri më 10 korrik.

Videoja e fundit paraqet një vajzë të vogël dhe një tifoz të përjetshëm futbolli duke shkuar drejt ndeshjes me automjet Hyundai që ngujohen në trafik. E superylli Ronaldo e vonon fillimin e ndeshjes derisa të arrijnë ata.

Për UEFA EURO 2016, Hyundai Fan Park, është qendër online ku tifozët e vërtetë mund të përfshihen te lojërat e ndryshme aty, lajmet e konkurset ashtu që të shtojnë mundësinë për të fituar një makinë Hyundai I20 mes 1 qershorit dhe 10 korrikut.

Përgjatë turneut Hyundai gjithashtu do të sigurojë mbi 350 automjete për të ndihmuar transportin e delegatëve të ndeshjeve, personalin e UEFA-së, gjyqtarët, mediat, zyrtarët e sigurisë dhe të ftuarit VIP. Gjithashtu, Hyundai do të transportojë edhe 24 ekipet mes qyteteve ku zhvillohen ndeshjen në të gjithë Francën.


NË SHTËPI

Pas 2 ndeshjeve, eliminohen!

Copa America

Pas 2 ndeshjeve, eliminohen!

10/06/16 @ 09:34

DITA E PARË

Buletini 1: Buletini i ditës parë për EURO 2016

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 1: Buletini i ditës parë për EURO 2016

10/06/16 @ 09:05

DATAT

Kosova nis ndaj Finlandës, pastaj vjen Kroacia

Russia 2018/Përfaqësuesja

Kosova nis ndaj Finlandës, pastaj vjen Kroacia

09/06/16 @ 23:44

KUALIFIKOHET

Memushaj në Serie A

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Memushaj në Serie A

09/06/16 @ 23:23

ZYRTARISHT

Caktohet grupi i Kosovës për kualifikimet drejt “Rusia 2018”

Përfaqësuesja

Caktohet grupi i Kosovës për kualifikimet drejt “Rusia 2018”

09/06/16 @ 20:38

SUPERLIGA

Drenica me trajner të ri

FFK Superliga

Drenica me trajner të ri

09/06/16 @ 18:35

OLD TRAFFORD

Mesfushori me kontratë të re

Premier League

Mesfushori me kontratë të re

09/06/16 @ 17:03

KOMBËTARJA

Ku po stërvitet Kombëtarja?

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Ku po stërvitet Kombëtarja?

09/06/16 @ 16:57

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016