Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Ismajli 90 min në humbjen ndaj Fiorentinës

Ismajli 90 min në humbjen ndaj Fiorentinës


19 February, 2021 @20:43

Pas fitores ndaj Milanit, Spezia u mposhtë me rezultat 3-0 kundër Fiorentinës.

Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë, Ardian Ismajli, ishte 90 minuta në fushë për Spezias.

Spezia kishte një seri prej 2 fitoreve rresht në Seria A, derisa me 24 pikë gjendet në pozitën e 15.


SHQIP në BOTË

Vojvoda në bankë kundër Cagliarit

Serie A

Vojvoda në bankë kundër Cagliarit

19/02/21 @ 20:34

SHQIP në BOTË

4 shqiptarë aktivizohen te ndeshja Schaffhausen - Thun

International

4 shqiptarë aktivizohen te ndeshja Schaffhausen - Thun

19/02/21 @ 20:05

SHQIP në BOTË

77 minuta për Ilir Mustafën

International/Sportistë shqiptarë në botë

77 minuta për Ilir Mustafën

19/02/21 @ 19:51

11-SHET

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

International

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

19/02/21 @ 19:28

11-SHET

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

International

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

19/02/21 @ 19:14

PAS NDESHJES

Leonit Abazi flet pas ndeshjes ku shënoi dy gola

FFK Superliga

Leonit Abazi flet pas ndeshjes ku shënoi dy gola

19/02/21 @ 19:56

LA LIGA

Telashe te Atletico, edhe një mungesë e re

La Liga

Telashe te Atletico, edhe një mungesë e re

19/02/21 @ 19:03

LA LIGA

Probleme te Reali, Zidane fton 5 lojtarë nga Castilla

La Liga

Probleme te Reali, Zidane fton 5 lojtarë nga Castilla

19/02/21 @ 18:44

PLAYER OF THE WEEK

Mbappe më i miri i javës në Champions League

Champions League

Mbappe më i miri i javës në Champions League

19/02/21 @ 18:19

PAS NDESHJES

Arbnor Morina: Gjithçka na shkoi keq!

FFK Superliga

Arbnor Morina: Gjithçka na shkoi keq!

19/02/21 @ 17:09

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SULMUESI BELG NË RADAR

Londinezët e duan Mertensin

Premier League/Serie A/Transfere

Londinezët e duan Mertensin

15/04/21 @ 16:23

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

LAZIO

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

14/04/21 @ 13:01

ROSSONERI

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

Serie A

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

13/04/21 @ 14:09

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

MEDIA TALK

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

Serie A

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

12/04/21 @ 16:38

JUVENTUS

Cristiano grushton murin dhe largohet

Serie A

Cristiano grushton murin dhe largohet

12/04/21 @ 15:48

SCUDETTO

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

Serie A

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

12/04/21 @ 14:43

NEROAZZURRI

Inter afër titullit

Serie A

Inter afër titullit

11/04/21 @ 16:46


 
Të gjitha lajmet nga Serie A