Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS BARAZIMIT

James Milner: Nuk më pëlqen, të gjithë e kuptuam nga mediat

James Milner: Nuk më pëlqen, të gjithë e kuptuam nga mediat


19 April, 2021 @23:24

Mesfushori i palodhshëm i Liverpoolit, James Milner, menjëherë pas ndeshjes ndaj Leedsit ka dhënë deklaratë për Sky, duke bërë të ditur se asnjë nga lojtarët e ekipit të tij nuk e ka ditur çështjen e Superligës Evropiane.

Bile, ai ka thënë se sikurse e gjithë bota, edhe ata e kanë mësuar këtë gjë nga mediat, mbrëmë vonë. Derisa ka shtuar se nuk kanë pasur shumë kohë për të diskutuar me bashkëlojtarë situatën e re, ai ka thënë se koncetrimi i tyre për ndeshje ka qenë maksimal, pasi që janë futbollistë profesionistë.

Ndërsa sa i përket idesë së Superligës Evropiane, ai ka qenë i qartë.

“Nuk e di, nuk më pëlqen. Nuk jam për gjëra të tilla, jam i mendimit me atë që po thonë ish-bashkëlojtarët dhe analistët nëpër media,” ka thënë Milner pas ndeshjes.

”Është vështirë. Veç ardhja sot në Leeds derisa tifozët e tyre tregonin ndjenjat ishte e vështirë. Si lojtarë nuk kemi çka të themi shumë, gjithçka duket sikur e padrejtë. E tëra që ne mund të bëjmë është të mundohemi të fitojmë ndeshjet,” ka thënë në fund ai.


LEEDS 1-1 LIVERPOOL

Leeds ndal ekipin e Superligës Evropiane

Premier League

Leeds ndal ekipin e Superligës Evropiane

19/04/21 @ 23:05

LEEDS - LIVERPOOL

Leeds - Liverpool, 11-shet startuese

Premier League

Leeds - Liverpool, 11-shet startuese

19/04/21 @ 20:04

EUROPEAN SUPERLEAGUE

Klopp: Jam kundër Superligës Evropiane, po e bëjnë për para…

Premier League/International

Klopp: Jam kundër Superligës Evropiane, po e bëjnë për para…

19/04/21 @ 20:15

EUROPEAN SUPERLEAGUE

“Chelsea, Reali e City të përjashtohen nga UCL!”

Champions League/Europa League

“Chelsea, Reali e City të përjashtohen nga UCL!”

19/04/21 @ 19:18

PREMIER LEAGUE

De Bruyne mungon kundër Aston Villa, në dyshime për PSG

Champions League/Premier League

De Bruyne mungon kundër Aston Villa, në dyshime për PSG

19/04/21 @ 18:14

EUROPEAN SUPERLEAGUE

Superliga Evropiane, deklarata e Karl-Heinz Rummenige

Bundesliga/International

Superliga Evropiane, deklarata e Karl-Heinz Rummenige

19/04/21 @ 18:22

LIGUE 1

Andre Herrera, kundër Superligës Evropiane

Ligue 1/International

Andre Herrera, kundër Superligës Evropiane

19/04/21 @ 17:58

TRANSFERE

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

24/06/21 @ 21:20

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Milot Rashica në Premier League

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Zyrtare: Milot Rashica në Premier League

22/06/21 @ 17:26

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

STINORI I RI

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

Premier League

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

16/06/21 @ 10:21

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

WOLVES

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

Premier League/Transfere

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

09/06/21 @ 11:19

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00


 
Të gjitha lajmet nga Premier League