Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RUSSIA 2018 AWARDS

Këpuca e artë: Harry Kane

Këpuca e artë: Harry Kane


15 July, 2018 @21:46

Gollashënuesi më i mirë i Botërorit Rusia 2018, është Harry Kane.

Kane gjatë tërë kampionatit shënoi 6 gola për ta fituar “këpucën e artë” të Botërorit.

Anglia e përfundoi kampionatin e katërta, që shumica e tifozëve ishin të kënaqur me këtë performancë, duke u bazuar nga suksesi i viteve të fundit të kombëtares.


RUSSIA 2018 AWARDS

Dorëza e artë i takoi Courtois

Russia 2018/International

Dorëza e artë i takoi Courtois

15/07/18 @ 21:38

FRANCA - KROACIA

Franca s’fal në sulm, merr titullin e Botës

Russia 2018

Franca s’fal në sulm, merr titullin e Botës

15/07/18 @ 19:05

11-SHET E FINALES

Formacionet: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Formacionet: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 15:53

DREJT KROACISË

Tre reprezentues në prova te Hajduk

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Përfaqësuesja/Transfere

Tre reprezentues në prova te Hajduk

15/07/18 @ 14:43

PYETJA E DITËS

A do të merr Kalinic medalje?

Russia 2018/International

A do të merr Kalinic medalje?

15/07/18 @ 13:34

DITARI RUS (21)

Kush e rrezikon finalen e madhe për shikues?

Russia 2018/International/Analiza

Kush e rrezikon finalen e madhe për shikues?

15/07/18 @ 13:12

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Belgjika-Anglia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Belgjika-Anglia

14/07/18 @ 22:45

MEDIA TALK

Pas Cristianos, edhe një madrilen te Juve?

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Pas Cristianos, edhe një madrilen te Juve?

14/07/18 @ 22:31

BELGJIKA - ANGLIA

Gjenerata e artë shënon historinë

Russia 2018/International

Gjenerata e artë shënon historinë

14/07/18 @ 17:51

SUPERKUPA

Stadiumi hapet me Superkupën e Kosovës!

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Stadiumi hapet me Superkupën e Kosovës!

14/07/18 @ 18:35

DITARI RUS (20)

Mungesa e përvojës

Russia 2018/International/Analiza

Mungesa e përvojës

14/07/18 @ 15:40

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018