Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Kosova sot zhvillon miqësoren e fundit

FOTO / FFK

Kosova sot zhvillon miqësoren e fundit


11 June, 2021 @13:43

Përfaqësuesja e Kosovës do të zhvillon miqësoren e fundit.

Kosova do të përballet me përfaqësuesen e Gambisë nga ora 19:00 në Antali të Turqisë.

Djemt e trajnerit Bernard Challandes, luajtën 3 miqësore në qershor, e mposhtën San Marinon me rezultat 4-1 dhe Maltën me rezultat 2-1, kurse u mposhtën nga Guineja me rezultat 1-2.

Sikurse kundër Guinesë, edhe në këtë ndeshje Kosova do të luajë me shumicën e lojtarëve nga Superliga.


SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

PAS LËNDIMIT

Prishtina njofton për gjendjen shëndetësore të futbollistit afrikan

FFK Superliga

Prishtina njofton për gjendjen shëndetësore të futbollistit afrikan

10/06/21 @ 15:41

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

"ZAHIR PAJAZITI"

Stadiumi i Llapit bëhet me bari natyral

FFK Superliga

Stadiumi i Llapit bëhet me bari natyral

10/06/21 @ 14:14

DRITA

Astrit Fazliu vazhdon me Dritën

FFK Superliga/Transfere

Astrit Fazliu vazhdon me Dritën

10/06/21 @ 13:53

BALLKANI

3 largime te Ballkani, në mesin e tyre edhe Daku

FFK Superliga/Transfere

3 largime te Ballkani, në mesin e tyre edhe Daku

10/06/21 @ 00:11

ISTOGU

Istogu rikthen Fetahun

FFK Liga e parë/Transfere

Istogu rikthen Fetahun

09/06/21 @ 21:47

ISTOGU

Istogu përforcon sulmin me Granit Arifaj

FFK Liga e parë/Transfere

Istogu përforcon sulmin me Granit Arifaj

09/06/21 @ 21:35

KOSOVA U19

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

Përfaqësuesja

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

15/06/21 @ 15:44

KOSOVA

Dion Ajvazi i thotë “PO” Kosovës

Përfaqësuesja

Dion Ajvazi i thotë “PO” Kosovës

14/06/21 @ 12:28

KOSOVA - GAMBIA

Supergoli i Arbër Hoxhës, Kosova fiton miqësoren e fundit

Përfaqësuesja

Supergoli i Arbër Hoxhës, Kosova fiton miqësoren e fundit

11/06/21 @ 20:49

KOSOVA - GAMBIA

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Kosova - Gambia

Përfaqësuesja

Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati i ndeshjes Kosova - Gambia

11/06/21 @ 19:41

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Kosova - Gambia

Përfaqësuesja

Formacionet zyrtare: Kosova - Gambia

11/06/21 @ 17:55

KOSOVA U21

Zëvendësuesit vendosin, Kosova U21 mposhtë Andorrën U21

Përfaqësuesja

Zëvendësuesit vendosin, Kosova U21 mposhtë Andorrën U21

08/06/21 @ 23:38

GUINEA - KOSOVA

Kosova me rezultat zhgënjyes përballë Guinesë

Përfaqësuesja

Kosova me rezultat zhgënjyes përballë Guinesë

08/06/21 @ 18:02

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Kosova - Guinea

Përfaqësuesja

Formacionet zyrtare: Kosova - Guinea

08/06/21 @ 15:38

PARA NDESHJEVE MIQËSORE

Challandes paksa i frikësuar

Përfaqësuesja/International

Challandes paksa i frikësuar

07/06/21 @ 23:10

KOSOVA

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores me Guinenë

Përfaqësuesja

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores me Guinenë

07/06/21 @ 20:57


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja