Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Kroacia fiton 10-0

Kroacia fiton 10-0


4 June, 2016 @22:54

Fitore bindëse sot ka shënuar Kroacia, e cila e ka mposhtur me rezultat 10-0 rivalin e dobët, San Marinon.

Ndeshja e fundit përgatitore para Kampionatit Europian, u shndërrua në stërvitje për kroatët, të cilët në mesatare shënonin çdo nëntë minuta një gol.

Dy lojtarë të Kroacisë, Mario Mandzukic dhe Nikola Kalinic, e përfunduan takimin me hat-trick.

Kroacia gjendet në grupin D në Europian së bashku me Spanjën, Turqinë dhe Republikën Çeke, ndërsa ndeshjen e parë do ta luajë më 12 qershor ndaj Turqisë.

GRUPET NË EURO 2016


GJERMANIA

Kampioni botëror, s’gabon sot

International/UEFA Euro 2016

Kampioni botëror, s’gabon sot

04/06/16 @ 20:06

COPA AMERICA 100

Nis me fitoren e Kolumbisë

Copa America

Nis me fitoren e Kolumbisë

04/06/16 @ 17:07

RUMANIA

Rivalja e Shqipërisë fiton me goleadë

International/UEFA Euro 2016

Rivalja e Shqipërisë fiton me goleadë

04/06/16 @ 16:56

RRUGËS PËR FRANCË

Kryhet edhe stërvitja e radhës në Bergamo

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Kryhet edhe stërvitja e radhës në Bergamo

04/06/16 @ 16:20

SPANJOLLI

Bartra nënshkruan me Dortmundin

Bundesliga/La Liga/Transfere

Bartra nënshkruan me Dortmundin

04/06/16 @ 16:12

KONFIRMON KRYETARI

Barcelona shikon lojtarin e Lyonit

Ligue 1/La Liga/Transfere

Barcelona shikon lojtarin e Lyonit

04/06/16 @ 16:04

ABRASHI

Ndaj Zvicrës më të fortë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Ndaj Zvicrës më të fortë

04/06/16 @ 14:07

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016