Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RUMANIA

Rivalja e Shqipërisë fiton me goleadë

Nicolae Stanciu është njëri ndër lojtarët më të mirë të Rumanisë sot.

Rivalja e Shqipërisë fiton me goleadë


4 June, 2016 @16:56

Rumania ka shënuar fitore të thellë mbrëmë ndaj Gjeorgjisë në miqësoren e fundit të tyre para EURO 2016.

Dy gola në tre minutat e para të ndeshjes kanë treguar se djelmoshat e Anghel Iordanescut janë të gatshëm për EURO 2016 dhe përballjen në ndeshjen hapëse ndaj Francës, më 10 qershor.

r

Rumania është rivalja e fundit në Grupin A e Shqipërisë dhe do të takohen në Lyon.

Për më tepër, Rumania për herë të fundit ka shënuar 5 ose më shumë gola në vitin 2007, pikërisht ndaj Shqipërisë në përballjen për kualifikime në EURO 2008, kur mposhti kuqezinjtë 6-1.

r


RRUGËS PËR FRANCË

Kryhet edhe stërvitja e radhës në Bergamo

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Kryhet edhe stërvitja e radhës në Bergamo

04/06/16 @ 16:20

SPANJOLLI

Bartra nënshkruan me Dortmundin

Bundesliga/La Liga/Transfere

Bartra nënshkruan me Dortmundin

04/06/16 @ 16:12

KONFIRMON KRYETARI

Barcelona shikon lojtarin e Lyonit

Ligue 1/La Liga/Transfere

Barcelona shikon lojtarin e Lyonit

04/06/16 @ 16:04

ABRASHI

Ndaj Zvicrës më të fortë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Ndaj Zvicrës më të fortë

04/06/16 @ 14:07

KOSOVA

Pse s’luajti Mërgim Brahimi?

Përfaqësuesja

Pse s’luajti Mërgim Brahimi?

04/06/16 @ 14:04

MEDIA

Vardy pranë Arsenalit

Premier League/Transfere

Vardy pranë Arsenalit

04/06/16 @ 13:31

SAMIR UJKANI

Rruga që duhet vazhduar

Përfaqësuesja

Rruga që duhet vazhduar

04/06/16 @ 12:44

ALBERT BUNJAKU

Njeriu që hyri në histori

Përfaqësuesja

Njeriu që hyri në histori

04/06/16 @ 12:25

BBC MORNING

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

Evropiani/Premier League/International

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

08/07/21 @ 12:48

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Anglia-Danimarka

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Anglia-Danimarka

08/07/21 @ 00:40

ANGLIA - DANIMARKA

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

Evropiani/Premier League/International

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

07/07/21 @ 23:46

PARA NDESHJES

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

FFK Superliga/Europa League/International

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

07/07/21 @ 17:14

SUPERLIGA TURKE

Zyrtare: Balotelli në Superligën Turke

International/Transfere

Zyrtare: Balotelli në Superligën Turke

07/07/21 @ 16:48

GARETH SOUTHGATE

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

Evropiani/International

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

07/07/21 @ 14:53

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

SHERIF KALLAKU

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

Champions League/International/Transfere

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

06/07/21 @ 14:00

LUIS ENRIQUE

Nuk do të ketë dominim

Evropiani/International

Nuk do të ketë dominim

06/07/21 @ 12:52

ROBERTO MANCINI

Do të jetë vështirë, edhe pse s’janë Belgjikë

Evropiani/International

Do të jetë vështirë, edhe pse s’janë Belgjikë

06/07/21 @ 12:44


 
Të gjitha lajmet nga International