Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJERMANIA

Kampioni botëror, s’gabon sot

Foto: diemanschaft

Kampioni botëror, s’gabon sot


4 June, 2016 @20:06

Gjermania është treguar arrë e fortë sot në miqësoren e fundit para europianit ndaj Hungarisë.

Pancerët kanë shënuar fitore 2-0 ndaj Hungarisë ndërsa dy gola kanë ardhur për pjesë.

Së pari avancuan me një autogol të hungarezëve, ndërsa në pjesë të dytë makina Thomas Muller vulosi fatin e ndeshjes.

Shkodran Mustafi nuk është përdorë fare sot nga trajneri Joachim Low, ndërsa Bernd Storck ka bërë vetëm 4 zëvendësime te Hungaria dhe nuk ka arritur të ndërrojë asgjë në lojë.

Gjermania ditë më parë ishte mposhtur nga Sllovakia befasisht në miqësore.


COPA AMERICA 100

Nis me fitoren e Kolumbisë

Copa America

Nis me fitoren e Kolumbisë

04/06/16 @ 17:07

RUMANIA

Rivalja e Shqipërisë fiton me goleadë

International/UEFA Euro 2016

Rivalja e Shqipërisë fiton me goleadë

04/06/16 @ 16:56

RRUGËS PËR FRANCË

Kryhet edhe stërvitja e radhës në Bergamo

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Kryhet edhe stërvitja e radhës në Bergamo

04/06/16 @ 16:20

SPANJOLLI

Bartra nënshkruan me Dortmundin

Bundesliga/La Liga/Transfere

Bartra nënshkruan me Dortmundin

04/06/16 @ 16:12

KONFIRMON KRYETARI

Barcelona shikon lojtarin e Lyonit

Ligue 1/La Liga/Transfere

Barcelona shikon lojtarin e Lyonit

04/06/16 @ 16:04

ABRASHI

Ndaj Zvicrës më të fortë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Ndaj Zvicrës më të fortë

04/06/16 @ 14:07

KOSOVA

Pse s’luajti Mërgim Brahimi?

Përfaqësuesja

Pse s’luajti Mërgim Brahimi?

04/06/16 @ 14:04

MEDIA

Vardy pranë Arsenalit

Premier League/Transfere

Vardy pranë Arsenalit

04/06/16 @ 13:31

BBC MORNING

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

Evropiani/Premier League/International

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

08/07/21 @ 12:48

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Anglia-Danimarka

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Anglia-Danimarka

08/07/21 @ 00:40

ANGLIA - DANIMARKA

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

Evropiani/Premier League/International

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

07/07/21 @ 23:46

PARA NDESHJES

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

FFK Superliga/Europa League/International

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

07/07/21 @ 17:14

SUPERLIGA TURKE

Zyrtare: Balotelli në Superligën Turke

International/Transfere

Zyrtare: Balotelli në Superligën Turke

07/07/21 @ 16:48

GARETH SOUTHGATE

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

Evropiani/International

Fati i Gjermanisë, disa gjysmëfinale shpiejnë në finale

07/07/21 @ 14:53

ARGJENTINA - KOLUMBIA

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

International/Copa America

Portieri Martinez shpëton Argjentinën, super finalja me Brazilin

07/07/21 @ 10:35

SHERIF KALLAKU

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

Champions League/International/Transfere

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

06/07/21 @ 14:00

LUIS ENRIQUE

Nuk do të ketë dominim

Evropiani/International

Nuk do të ketë dominim

06/07/21 @ 12:52

ROBERTO MANCINI

Do të jetë vështirë, edhe pse s’janë Belgjikë

Evropiani/International

Do të jetë vështirë, edhe pse s’janë Belgjikë

06/07/21 @ 12:44


 
Të gjitha lajmet nga International