Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FFK

Kur rikthehet futbolli i Kosovës?

Kur rikthehet futbolli i Kosovës?


25 January, 2022 @11:14

Kanë mbetur edhe pak ditë deri te rikthimi i futbollit të Kosovës.

SKEMA E KUPËS

Më 4,5 dhe 6 shkurt, do të luhen ndeshjet e 1/8 e finales të Kupës së Kosovës.

TABELA AKTUALE / SUPERLIGA

Më 12 shkurt fillon Superliga, derisa më 19 shkurt Liga e Parë e Kosovës.

TABELA AKTUALE / LIGA E PARË


ANTALYA - PËRGATITJET

Bora prish planet

FFK Superliga

Bora prish planet

25/01/22 @ 10:46

BEFASIA E MANCINIT

Rikthimi i Balotellit në kombëtare!

Serie A/International

Rikthimi i Balotellit në kombëtare!

24/01/22 @ 23:17

MEDIA

Shpërthim në shtëpinë e kreut të FSHF-së

FSHF Kategoria Superiore

Shpërthim në shtëpinë e kreut të FSHF-së

24/01/22 @ 22:56

LIPJAN

Ulpiana kthen Lekajn në Superligë

FFK Liga e parë/International

Ulpiana kthen Lekajn në Superligë

24/01/22 @ 22:38

BRENNER FERREIRA MORAES

Braziliani prej Prizreni transferohet në Gjakovë

FFK Liga e parë/International/Transfere

Braziliani prej Prizreni transferohet në Gjakovë

24/01/22 @ 22:34

NË PRIZREN

A&N merr përforcimin nga Superliga

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

A&N merr përforcimin nga Superliga

24/01/22 @ 22:17

NJOFTIMI I FSHF

FSHF-së i sulmohet web-faqja

FSHF Kategoria Superiore

FSHF-së i sulmohet web-faqja

24/01/22 @ 20:54

FINALJA: GJILANI - PRISHTINA

Hamiti e Pefqeli shënojnë, Prishtina fiton Kupën e Kosovës

Kupa e Kosovës

Hamiti e Pefqeli shënojnë, Prishtina fiton Kupën e Kosovës

05/06/23 @ 21:34

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Prishtina

Kupa e Kosovës

Formacionet zyrtare: Gjilani - Prishtina

05/06/23 @ 17:52

BILETAT NË SHITJE ONLINE

Nis shitja e biletave për finalen e Kupës

Kupa e Kosovës

Nis shitja e biletave për finalen e Kupës

30/05/23 @ 15:21

TROFEU I FUNDIT I STINORIT

Finalja e Kupës në “Fadil Vokrri”, mëson datën e ndeshjes!

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Finalja e Kupës në “Fadil Vokrri”, mëson datën e ndeshjes!

16/05/23 @ 20:55

KUPA e KOSOVËS - FEMRAT

Finalja e Kupës së Kosovës për femra luhet më 17 maj

Kupa e Kosovës

Finalja e Kupës së Kosovës për femra luhet më 17 maj

11/05/23 @ 21:15

1/2: GJILANI - LLAPI

Gjilani eliminon Llapin, arrin finalen e Kupës

Kupa e Kosovës

Gjilani eliminon Llapin, arrin finalen e Kupës

19/04/23 @ 17:56

1/2: PRISHTINA - VUSHTRRIA

Me fitore bindëse, Prishtina në finale të Kupës

Kupa e Kosovës

Me fitore bindëse, Prishtina në finale të Kupës

19/04/23 @ 17:48

NDARËSIT E DREJTËSISË

Bejtullahu e Shala, kryesorë në ndeshjet e kthimit të Kupës

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Bejtullahu e Shala, kryesorë në ndeshjet e kthimit të Kupës

19/04/23 @ 00:56

GJYSMËFINALJA: LLAPI - GJILANI

Gjilani me hap të madh për finale!

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Gjilani me hap të madh për finale!

05/04/23 @ 19:42

GJYSMËFINALJA: VUSHTRRIA - PRISHTINA

Endrit Krasniqi shpëton Prishtinën, përmbys Vushtrrinë

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Endrit Krasniqi shpëton Prishtinën, përmbys Vushtrrinë

05/04/23 @ 19:40


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës