Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FFK

Kur rikthehet futbolli i Kosovës?

Kur rikthehet futbolli i Kosovës?


25 January, 2022 @11:14

Kanë mbetur edhe pak ditë deri te rikthimi i futbollit të Kosovës.

SKEMA E KUPËS

Më 4,5 dhe 6 shkurt, do të luhen ndeshjet e 1/8 e finales të Kupës së Kosovës.

TABELA AKTUALE / SUPERLIGA

Më 12 shkurt fillon Superliga, derisa më 19 shkurt Liga e Parë e Kosovës.

TABELA AKTUALE / LIGA E PARË


ANTALYA - PËRGATITJET

Bora prish planet

FFK Superliga

Bora prish planet

25/01/22 @ 10:46

BEFASIA E MANCINIT

Rikthimi i Balotellit në kombëtare!

Serie A/International

Rikthimi i Balotellit në kombëtare!

24/01/22 @ 23:17

MEDIA

Shpërthim në shtëpinë e kreut të FSHF-së

FSHF Kategoria Superiore

Shpërthim në shtëpinë e kreut të FSHF-së

24/01/22 @ 22:56

LIPJAN

Ulpiana kthen Lekajn në Superligë

FFK Liga e parë/International

Ulpiana kthen Lekajn në Superligë

24/01/22 @ 22:38

BRENNER FERREIRA MORAES

Braziliani prej Prizreni transferohet në Gjakovë

FFK Liga e parë/International/Transfere

Braziliani prej Prizreni transferohet në Gjakovë

24/01/22 @ 22:34

NË PRIZREN

A&N merr përforcimin nga Superliga

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

A&N merr përforcimin nga Superliga

24/01/22 @ 22:17

NJOFTIMI I FSHF

FSHF-së i sulmohet web-faqja

FSHF Kategoria Superiore

FSHF-së i sulmohet web-faqja

24/01/22 @ 20:54

KUPA e KOSOVËS

Pa ndeshje të madhe në 1/8 e finales së Kupës

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Pa ndeshje të madhe në 1/8 e finales së Kupës

07/12/21 @ 11:33

KUPA e KOSOVËS

Përcaktohet data për shortin e 1/8 së Kupës së Kosovës

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Përcaktohet data për shortin e 1/8 së Kupës së Kosovës

04/12/21 @ 17:49

DRITA 1-0 DRENASI

Namani “shpëton” Dritën pas vazhdimeve

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Namani “shpëton” Dritën pas vazhdimeve

02/12/21 @ 15:10

KEK 1-0 TREPÇA

KEK-u i Ligës së Dytë, befason dhe eliminon Trepçën

Kupa e Kosovës/FFK Liga e parë

KEK-u i Ligës së Dytë, befason dhe eliminon Trepçën

02/12/21 @ 14:51

LIRIA 2-4 DUKAGJINI

Dukagjini “express” eliminon Lirinë

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Dukagjini “express” eliminon Lirinë

02/12/21 @ 14:42

1/16: FERONIKELI - FUSHË KOSOVA

Befasia e ditës, Fushë Kosova eliminon Niklin

Kupa e Kosovës

Befasia e ditës, Fushë Kosova eliminon Niklin

01/12/21 @ 15:26

1/16: TREPÇA '89 - 2 KORRIKU

Penalltitë vendosin, 2 Korriku eliminon Trepçën ‘89

Kupa e Kosovës

Penalltitë vendosin, 2 Korriku eliminon Trepçën ‘89

01/12/21 @ 15:19

1/16: RAMIZ SADIKU - VUSHTRRIA

Pas vazhdimeve, Ramiz Sadiku eliminon Vushtrrinë

Kupa e Kosovës

Pas vazhdimeve, Ramiz Sadiku eliminon Vushtrrinë

01/12/21 @ 15:06

1/16: DRENICA - VLLAZNIA

Drenica mposhtë Vllazninë, vazhdon tutje në Kupë

Kupa e Kosovës

Drenica mposhtë Vllazninë, vazhdon tutje në Kupë

01/12/21 @ 14:55

1/16: PRIZRENI - ONIX

Onixi deklason Prizrenin, kalon në 1/8 e finales

Kupa e Kosovës

Onixi deklason Prizrenin, kalon në 1/8 e finales

01/12/21 @ 14:47


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës