Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TITE

Ky është trajneri i ri i Brazilit

Ky është trajneri i ri i Brazilit


21 June, 2016 @10:39

Ish trajneri i Corinthiansit, Tite, do të jetë pasardhësi i Carlos Dungës në detyrën e trajnerit të reprezentacionit të Brazilit.

Pas eliminimit të turpshëm nga Copa America 100, Dunga u largua nga detyra e tij e trajnerit dhe 55 vjeçari tashmë u zyrtarizua edhe nga Federata e Futbollit të këtij vendi (CBF).

Adenor Leonardo Bacchi - është emri i plotë i Tites që gjatë karrierës së tij ai ka qenë trajner i ekipeve të ndryshme braziliane.


MEDIA

Fenerbahçe para nënshkrimit me holandezin

Ligue 1/International/Transfere

Fenerbahçe para nënshkrimit me holandezin

21/06/16 @ 10:34

BULLETIN NR 12 @ EURO2016

Buletini 12: Ditët e shpresës

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 12: Ditët e shpresës

21/06/16 @ 09:11

GRANIT XHAKA

Shpjegon atletet e reja

Premier League/UEFA Euro 2016/Sportistë shqiptarë në botë

Shpjegon atletet e reja

21/06/16 @ 08:53

GIANNI DE BIASI

Arrin 100 mijë përcjellës

Kombëtarja

Arrin 100 mijë përcjellës

21/06/16 @ 08:41

HAPET ARKA

1 milionë euro premi për kuqezinjtë

Kombëtarja

1 milionë euro premi për kuqezinjtë

21/06/16 @ 08:24

DUELET

Rivalët e ekipeve shqiptare në Europa Ligë

FSHF Kategoria Superiore/Europa League

Rivalët e ekipeve shqiptare në Europa Ligë

21/06/16 @ 08:19

GJOBA

€100’000 gjoba për ndërprerje

UEFA Euro 2016

€100’000 gjoba për ndërprerje

21/06/16 @ 08:14

DITARI NR. 11 @ EURO2016

Perfeksionimi i Gareth Bale

UEFA Euro 2016/Analiza

Perfeksionimi i Gareth Bale

21/06/16 @ 08:02

GRUPI B

Anglia humb vendin e parë

UEFA Euro 2016

Anglia humb vendin e parë

20/06/16 @ 22:52

GRUPI B

Fitore për kualifikim si lider

UEFA Euro 2016

Fitore për kualifikim si lider

20/06/16 @ 22:49

SHQIP në BOTË

Aliti e Kryeziu 90 minuta në fitoren e Zurichut

International/Sportistë shqiptarë në botë

Aliti e Kryeziu 90 minuta në fitoren e Zurichut

25/07/21 @ 20:55

SHQIP në BOTË

Zhegrova si zënvendësues asiston në fitore

International/Sportistë shqiptarë në botë

Zhegrova si zënvendësues asiston në fitore

25/07/21 @ 20:31

SUPERLIGA TURKE

Galatasaray transferon mesfushorin rumun, Cicaldau

International

Galatasaray transferon mesfushorin rumun, Cicaldau

24/07/21 @ 23:07

STAMBOLL

Kemal Ademi pranë ndarjes nga Feneri

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Kemal Ademi pranë ndarjes nga Feneri

23/07/21 @ 08:50

ARNE SLOT

Në debutim i zhgënjyer me kreativitetin e ekipit

Conference League/International

Në debutim i zhgënjyer me kreativitetin e ekipit

23/07/21 @ 08:00

TE DRITA

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh

Conference League/FFK Superliga/International

Ardian Nuhiu i qetë edhe pas barazimit të madh

23/07/21 @ 07:34

STATISTIKA TË PËRGJITHSHME NGA NDESHJA

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

Conference League/FFK Superliga/International

Statistikat e frikshme, Drita i bëri ballë të gjithave

22/07/21 @ 23:41

SHQIP në BOTË

Bekim Balaj rikthehet në Rusi

International/Sportistë shqiptarë në botë

Bekim Balaj rikthehet në Rusi

21/07/21 @ 20:46

PAS NDESHJES

Ramadani: Fitore jo komode

Conference League/FFK Superliga/International

Ramadani: Fitore jo komode

20/07/21 @ 20:48

STARTERS

Prishtina-Connah’s Quay Nomads, 11-shet startuese

Conference League/FFK Superliga/International

Prishtina-Connah’s Quay Nomads, 11-shet startuese

20/07/21 @ 16:10


 
Të gjitha lajmet nga International