Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Llapi rikthen portierin Avdyli

FOTO / Llapi

Llapi rikthen portierin Avdyli


15 June, 2021 @20:50

Skuadra e Llapit, ka bërë të ditur se është arritur marrëveshje me portierin Ilir Avdyli.

Avdyli ka nënshkruar kontrat 3 vjeçare me Llapin.

Për gardianin Avdyli, nuk do të jetë aventuar e parë te skuadra nga Podujeva. Ai në sezonin 2016/17 ishte pjesë e Llapit, ku ishte në portë në 32 ndeshje, dhe në 15 ndeshje e kishte mbajtur portën të paprekur.

Ilir Avdyli së fundi ishte pjesë e Feronikelit.


PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

15/06/21 @ 20:30

HUNGARIA 0-3 PORTUGALIA

Kampioni shpërthen në 10-minutëshin e fundit

Evropiani

Kampioni shpërthen në 10-minutëshin e fundit

15/06/21 @ 19:58

11-SHET

Formacionet zyrtare: Franca - Gjermania

Evropiani

Formacionet zyrtare: Franca - Gjermania

15/06/21 @ 19:52

SUHAREKË

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

FFK Superliga/Transfere

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

15/06/21 @ 18:54

REKORD

Cristiano Ronalo thyen rekord me të filluar ndeshja

Evropiani

Cristiano Ronalo thyen rekord me të filluar ndeshja

15/06/21 @ 18:46

11-SHET

Formacionet zyrtare: Hungaria - Portugalia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Hungaria - Portugalia

15/06/21 @ 16:57

KOSOVA U19

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

Përfaqësuesja

Lista e Kosovës U19, për miqësoret e qershorit

15/06/21 @ 15:44

MARCUS BERG

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

Evropiani/International

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

15/06/21 @ 15:35

DRITA

Drita godet me Mujën

FFK Superliga/Transfere

Drita godet me Mujën

16/06/21 @ 18:37

CONFERENCE LEAGUE

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

FFK Superliga

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

16/06/21 @ 14:29

MALISHEVA

Zyrtarizimi çështje kohe

FFK Superliga

Zyrtarizimi çështje kohe

16/06/21 @ 12:32

SUPERLIGA

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

FFK Superliga/Transfere

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

16/06/21 @ 11:43

SUHAREKË

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

FFK Superliga/Transfere

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

15/06/21 @ 18:54

LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

DRITA

Drita ndahet me Bujar Shabanin

FFK Superliga

Drita ndahet me Bujar Shabanin

13/06/21 @ 18:04


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga