Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KONTRATË

Nuk ka përparim në kontratë me PSG-në

foto: As English

Nuk ka përparim në kontratë me PSG-në


1 April, 2021 @16:50

Sulmuesi francez ka deklaruar se nuk ka ndonjë të re rreth kontratës me klubin në të cilin gjendet për momentin PSG.

Ka pasur spekulime se ai do të largohët këtë verë nga PSG, mirëpo sulmuesi francez ka thënë që është duke u fokusuar në ekipin aktual.

Për Mbappen ka shumë interesime edhe nga klubet tjera, njëra nga to është edhe Real Madrid.


SHQIPËRI

Kuqezinjtë që shkruan historinë në EURO 2016, mbesin pa pasaporta diplomatike

Kombëtarja

Kuqezinjtë që shkruan historinë në EURO 2016, mbesin pa pasaporta diplomatike

01/04/21 @ 22:33

TOP 10

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Kualifikimet për Evropian/International

TOP 10 golashënuesit aktiv nëpër kombëtare

01/04/21 @ 21:21

LA LIGA

Fillon procesi zgjedhor për president në Madrid

La Liga

Fillon procesi zgjedhor për president në Madrid

01/04/21 @ 16:17

BARCELONA

De Jong dhe Messi në prag të pezullimit

La Liga

De Jong dhe Messi në prag të pezullimit

01/04/21 @ 16:12

REAL MADRID

Ramos lëndohet përsëri

La Liga

Ramos lëndohet përsëri

01/04/21 @ 16:08

ATLETICO

Josema Giménez rikthehet nga lëndimi

La Liga

Josema Giménez rikthehet nga lëndimi

01/04/21 @ 16:03

THE GUNNERS

Arsenali nuk është pas Agueros

Premier League/Transfere

Arsenali nuk është pas Agueros

01/04/21 @ 15:59

LËVIZJA E MADHE

Babai i Haalandit dhe Raiola aterojnë në Barcelonë

La Liga/Transfere

Babai i Haalandit dhe Raiola aterojnë në Barcelonë

01/04/21 @ 14:39

CHAMPIONS LEAGUE

Champions League - datat e gjysmëfinaleve

Champions League

Champions League - datat e gjysmëfinaleve

15/04/21 @ 10:55

LIVERPOOL 0-0 REAL MADRID

Reali i pamposhtur në Anfield, në gjysmëfinale pas 3 vjetësh

Champions League

Reali i pamposhtur në Anfield, në gjysmëfinale pas 3 vjetësh

14/04/21 @ 22:39

DORTMUND 1-2 MAN CITY

City në gjysmëfinale, përsëritet suksesi historik

Champions League

City në gjysmëfinale, përsëritet suksesi historik

14/04/21 @ 22:39

DORTMUND - MANCHESTER CITY

Dortmund - Manchester City, 11-shet startuese

Champions League

Dortmund - Manchester City, 11-shet startuese

14/04/21 @ 19:56

LIVERPOOL - REAL MADRID

Liverpool - Real Madrid, 11-shet startuese

Champions League

Liverpool - Real Madrid, 11-shet startuese

14/04/21 @ 19:52

BULINEWS

Nagelsmann përgjigjet lidhur me spekulimet për Bayernin

Champions League/Bundesliga/Transfere

Nagelsmann përgjigjet lidhur me spekulimet për Bayernin

14/04/21 @ 15:39

CHAMPIONS LEAGUE

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

Champions League/Premier League

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

14/04/21 @ 14:03

FORMACIONET E MUNDSHME

Rast për dëshmim

Champions League/Premier League/Bundesliga

Rast për dëshmim

14/04/21 @ 14:00

FORMACIONET E MUNDSHME

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

Champions League/Premier League/La Liga

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

14/04/21 @ 13:51

PARA DUELIT

Dortmund e City me mungesa

Champions League/Premier League/Bundesliga

Dortmund e City me mungesa

14/04/21 @ 13:18


 
Të gjitha lajmet nga Champions League