Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SELFIE SHOW

Mor e priti Modricin për selfie

Mor e priti Modricin për selfie


12 June, 2016 @23:12

Futbollisti i ri i Turqisë, Emre Mor, që sot u paraqit në pjesë të dytë të ndeshjes së ekipit të tij ndaj Kroacisë ka pritur pas ndeshjes idhullin Luka Modric për ta bërë një fotografi për kujtim.

e

Mor shihet si e ardhmja e futbollit turk, ndërsa djaloshi është vetëm 18 vjeç dhe ka nënshkruar pak para fillimit të europianit me Borussia Dortmundin.

e


GRUPI C

Shkodrani sjell fitoren gjermane

UEFA Euro 2016/Sportistë shqiptarë në botë

Shkodrani sjell fitoren gjermane

12/06/16 @ 22:45

SHQIPËRIA

Stërvitja e parë para Francës

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Stërvitja e parë para Francës

12/06/16 @ 20:45

GRUPI C

Formacionet zyrtare: Gjermania-Ukraina

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Gjermania-Ukraina

12/06/16 @ 20:07

GRUPI C

Dominojnë, por vetëm 1-0

UEFA Euro 2016

Dominojnë, por vetëm 1-0

12/06/16 @ 19:44

SEVILLA

Emery dorëhiqet

Europa League/La Liga/Transfere

Emery dorëhiqet

12/06/16 @ 19:10

KURTISHAJ

Debutoi me gol

FFK Superliga

Debutoi me gol

12/06/16 @ 18:30

HYSAJ

Kemi cilësi për sukses

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Kemi cilësi për sukses

12/06/16 @ 18:14

MAVRAJ

Vendimtare ndaj Francës, forca te grupi

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Vendimtare ndaj Francës, forca te grupi

12/06/16 @ 18:08

PARA NDESHJES

Bela mes gjermanëve dhe ukrainasve

UEFA Euro 2016

Bela mes gjermanëve dhe ukrainasve

12/06/16 @ 17:58

TURQIA-KROACIA

Dueli i rivalëve të Kosovës

Përfaqësuesja/UEFA Euro 2016

Dueli i rivalëve të Kosovës

12/06/16 @ 17:23

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016