Të gjitha lajmet

VICTOR MOSES

Moses arrin në Milano

Moses arrin në Milano

23 January, 2020 @16:30

Sipas një njoftimi të fundit nga italiani Gianluca di Marzio, futbollisti nigerian që luan te Fenerbahçe, Victor Moses, është duke arritur në Milano për tu bërë pjesë e Interit.

Në ndërkohë edhe Corriere dello Sport ka shkruar se zyrtarizimi i tij ndodh pas pak.

Moses 29 vjeç qe dy stinorë është i huazuar te ekipi turk nga Chelsea.

Nigeriani ka marrë fanellën me numër 11 te Interi, që ka zyrtarizuar lojtarin para pak çastesh.

L'EQUIPE

Një gjerman në vend të Piolit

19 February, 2020 @22:24

Skuadra e Milanit që po kalon nëpër krizë të madhe të rezultateve në dekadën e fundit dhe nuk po arrin…

TRAJNERI I RI

SPAL zyrtarizon Di Biagion

Foto: spalferrara.it

10 February, 2020 @16:19

Biancazzurrët e SPAL-it kanë zyrtarizuar sot trajnerin e ri të ekipit, Luigi di Biagio, pasi që ndanë rrugët me trajnerin…

SPAL

Leonardo Semplici pas historisë me klubin, pranë largimit

10 February, 2020 @8:43

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, shpejt pritet të bëhet me trajner të ri te ekipi i tij në Serie…

INTER - MILAN

Përmbysje fantastike në Madonnina, Interi lider

Foto: Inter/fb

9 February, 2020 @22:40

Qyteti i Milanos sonte frymon kaltër e zi, derisa Inter ka bërë përmbysje të madhe në pjesë të dytë të…

UDINESE - INTER

Interi me Lukakun vazhdon ndjekjen

2 February, 2020 @22:55

Me dy golat e shënuara nga ylli belg, Romelu Lukaku, Interi e mposhti Unidesen me rezultat 0-2. Golat erdhën në…

Të gjitha lajmet nga Serie A