Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ABRASHI

Ndaj Zvicrës më të fortë

Amir Abrashi në duelin e djeshëm Shqipëria 1-3 Ukraina/ Foto: FSHF

Ndaj Zvicrës më të fortë


4 June, 2016 @14:07

Mesfushori luftarak i kombëtares shqiptare, Amir Abrashi, përkundër humbjes së djeshme ndaj Ukrainës në miqësore, ka thënë se kuqezinjtë do të jenë më të fortë në EURO 2016.

“Do të përgatitemi sa më mirë dhe besoj që nuk do të gabojmë në përballjen e parë të europianit ndaj Zvicrës, ku kjo ndeshje është shumë e rëndësishme për ne,” ka thënë Abrashi për mediat pas ndeshjes.

“Besoj se ndaj Zvicrës do të jemi shumë më të fortë sesa ndaj Ukrainës. Nuk kemi pse të frikësohemi nga kjo ndeshje,” ka shtuar mesfushori që luan për Freiburgun në Bundesligë.

Shqipëria u mposht në miqësoren e fundit para EURO 2016 nga Ukraina 1-3, ndërsa debuton në europian më 11 qershor në ora 15 në duel ndaj Zvicrës, që zhvillohet në Lens.


KOSOVA

Pse s’luajti Mërgim Brahimi?

Përfaqësuesja

Pse s’luajti Mërgim Brahimi?

04/06/16 @ 14:04

MEDIA

Vardy pranë Arsenalit

Premier League/Transfere

Vardy pranë Arsenalit

04/06/16 @ 13:31

SAMIR UJKANI

Rruga që duhet vazhduar

Përfaqësuesja

Rruga që duhet vazhduar

04/06/16 @ 12:44

ALBERT BUNJAKU

Njeriu që hyri në histori

Përfaqësuesja

Njeriu që hyri në histori

04/06/16 @ 12:25

BESNIK HASI

Besnik Hasi nënshkruan me skuadrën e re

International/Sportistë shqiptarë në botë

Besnik Hasi nënshkruan me skuadrën e re

04/06/16 @ 11:14

DE BIASI

Pësuam gola të lehtë

Kombëtarja

Pësuam gola të lehtë

03/06/16 @ 23:33

PAS FITORES

Fitore për ngritje

Përfaqësuesja

Fitore për ngritje

03/06/16 @ 22:54

MIQËSORJA E FUNDIT

Mposhten kuqezinjtë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Mposhten kuqezinjtë

03/06/16 @ 22:27

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24

UELLSI - SHQIPËRIA

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

Kombëtarja

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

05/06/21 @ 19:31

UELLSI - SHQIPËRIA

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

Kombëtarja

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

05/06/21 @ 18:45

11-SHET

Formacionet zyrtare: Uellsi - Shqipëria

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Uellsi - Shqipëria

05/06/21 @ 16:49

FANELLAT E REJA

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja

Kombëtarja/International

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja

05/06/21 @ 13:00


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja