Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SPANJA

Në dorë të Luis Enriques

Në dorë të Luis Enriques


9 July, 2018 @14:26

Menjëherë pas emërimit të drejtorit sportiv, Federata e Futbollit të Spanjës (RFEF) ka bërë të ditur edhe selektorin e ri të saj.

Ai është ish trajneri i Barcelonës dhe Romës, Luis Enrique. Trajneri 48 vjeç do të merr detyrën nga Fernando Hierro, që kishte lënë detyrën e drejtorit sportiv të reprezentacionit për tu bërë selektor në “Rusia 2018”.

Menjëherë pas eliminimit nga Rusia në të tetën e finales, Hierro kishte dhënë dorëheqje nga posti i tij si selektor.

Luis Enrique prej se la Barcelonën në qershor të vitit të kaluar, nuk ka qenë duke punuar diku tjetër.


REPREZENTACIONI I SPANJËS

Emërohet zëvendësi i Hierros

Liga e Kombeve/Russia 2018/International/Transfere

Emërohet zëvendësi i Hierros

09/07/18 @ 11:33

PREJ BARCELONËS

Paulinho kthehet në Kinë

La Liga/International/Transfere

Paulinho kthehet në Kinë

08/07/18 @ 21:38

BILETAT

Drita-Malmo, biletat shiten “si hallvë”

FFK Superliga/Champions League

Drita-Malmo, biletat shiten “si hallvë”

08/07/18 @ 12:21

RUSIA - KROACIA

Arrijnë gjeneratën historike, pas 2 dekadash

Russia 2018/International

Arrijnë gjeneratën historike, pas 2 dekadash

07/07/18 @ 22:28

11-SHET RUSIA-KROACIA

Formacionet startuese: Rusia-Kroacia

Russia 2018/International

Formacionet startuese: Rusia-Kroacia

07/07/18 @ 18:43

SUEDIA - ANGLIA

Pas 28 viteve në gj’finale

Russia 2018/International

Pas 28 viteve në gj’finale

07/07/18 @ 17:52

11-SHET

Formacionet: Suedia - Anglia

Russia 2018/International

Formacionet: Suedia - Anglia

07/07/18 @ 14:39

DITARI RUS (18)

Nuk do ta kenë të lehtë

Russia 2018/International/Analiza

Nuk do ta kenë të lehtë

07/07/18 @ 11:44

BRAZILI - BELGJIKA

Gjenerata e artë belge, pranë historisë

Russia 2018/International

Gjenerata e artë belge, pranë historisë

06/07/18 @ 21:48

11-SHET

Formacionet: Brazili - Belgjika

Russia 2018/International

Formacionet: Brazili - Belgjika

06/07/18 @ 19:11

UEFA

EURO2020 - UEFA vendos për numrin e zëvendësimeve të lejuara

Evropiani/Liga e Kombeve/International

EURO2020 - UEFA vendos për numrin e zëvendësimeve të lejuara

31/03/21 @ 16:06

GJEORGJIA

Ish-futbollisti i Bayernit, drejton rivalin e Kosovës

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja/International/Transfere

Ish-futbollisti i Bayernit, drejton rivalin e Kosovës

15/02/21 @ 23:26

NDËRKOMBËTARE

Pas eliminimit nga Kosova, Molldavia emëron selektorin e ri

Liga e Kombeve/Transfere

Pas eliminimit nga Kosova, Molldavia emëron selektorin e ri

12/02/21 @ 23:43

CRISTIANO RONALDO

Synimi i radhës, historik

Evropiani/Liga e Kombeve/Serie A/International

Synimi i radhës, historik

31/12/20 @ 02:48

E FUNDIT

Gjermania merr vendim për Löwin

Evropiani/Liga e Kombeve/International

Gjermania merr vendim për Löwin

30/11/20 @ 17:49

KOMISIONI DISIPLINOR I UEFA-së

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

Liga e Kombeve

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

27/11/20 @ 00:43

QUALIFICATION MATHs

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

Liga e Kombeve

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

20/11/20 @ 04:10

NATIONS LEAGUE FINALS 20/21

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

Liga e Kombeve

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

20/11/20 @ 03:13

ANALIZA PAS NDESHJES

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja/Analiza

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

19/11/20 @ 18:22

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

18/11/20 @ 22:43


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve