Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARSENAL

Nketiah viktimë e racizmit

Foto: goal.com

Nketiah viktimë e racizmit


18 February, 2021 @13:00

Sulmuesi anglez i Arsenalit, Nketiah është lojtari më i fundit që ka qenë viktimë e racizmit, shkruan Sky Sports.

Anglezi kishte postuar një foto në stërvitje në rrjetin social Twitter para ndeshjes kundër Benfica në kuadër të Europa League, në të cilën kishte shkruar “Duke punuar me një buzëqeshje”.

21-vjeçarit iu tha në koment se ai duhet të lëshojë klubin dhe si duket racizmi nuk ka ndërmend që të largohet nga futbolli, ka shkruar ndër të tjera Sky.


FLETA MUSAJ

Nga A&N te Mitrovica, Fleta Musaj përforcim te minatoret

FFK Liga e parë/Futsall Superliga

Nga A&N te Mitrovica, Fleta Musaj përforcim te minatoret

18/02/21 @ 13:10

TRANSFER TALK

Plane për kthim te Reali?!

Premier League/La Liga/Transfere

Plane për kthim te Reali?!

18/02/21 @ 12:50

LOS BLANCOS

Rikthim më i shpejtë sesa që pritej

La Liga/Intervista

Rikthim më i shpejtë sesa që pritej

18/02/21 @ 12:47

LIGUE 1

PSG cakton çmimin e Mbappes

Ligue 1/Transfere

PSG cakton çmimin e Mbappes

18/02/21 @ 12:43

MEDIA TALK

Manchesterët të interesuar, Spurs kërkon shumë 9-shifrore

Premier League/Transfere

Manchesterët të interesuar, Spurs kërkon shumë 9-shifrore

18/02/21 @ 12:40

HIDHET SHORTI

Kupa e Kosovës, shorti i plotë i çerekfinales

Kupa e Kosovës

Kupa e Kosovës, shorti i plotë i çerekfinales

18/02/21 @ 12:28

UNITED - LIVERPOOL

Super Liverpool, shkollon Unitedin në “Old Trafford”

Premier League

Super Liverpool, shkollon Unitedin në “Old Trafford”

24/10/21 @ 19:28

IPSWICH TOWN

Bersant Celina shënon dhe sjell fitoren e ekipit

Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë

Bersant Celina shënon dhe sjell fitoren e ekipit

23/10/21 @ 18:20

GOL NGA BROJA

Dy ndeshje si titullar, goli i dytë nga Broja

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Dy ndeshje si titullar, goli i dytë nga Broja

23/10/21 @ 17:18

CHELSEA - NORWICH

Rashica 45 minuta, Mount hat-trick, Chelsea deklason Norwichin

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica 45 minuta, Mount hat-trick, Chelsea deklason Norwichin

23/10/21 @ 15:20

ARSENAL 3-1 ASTON VILLA

Arsenal del në pjesën e epërme të tabelës

Premier League

Arsenal del në pjesën e epërme të tabelës

22/10/21 @ 23:08

KOLUMNE

5+4 për fundjavë!

Premier League/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

5+4 për fundjavë!

22/10/21 @ 16:30

OLD TRAFFORD TALES

United bën përmbysje fantastike ndaj Atalantës

Champions League/Premier League

United bën përmbysje fantastike ndaj Atalantës

20/10/21 @ 22:59

ARSENAL - CRYSTAL PALACE

Lacazette shpëton Arsenalin, Vieiras iu mohua fitorja e madhe

Premier League

Lacazette shpëton Arsenalin, Vieiras iu mohua fitorja e madhe

18/10/21 @ 23:36

SOUTHAMPTON 1-0 LEEDS

Broja në 11-she, shënon golin e parë dhe sjell fitoren e parë

Premier League

Broja në 11-she, shënon golin e parë dhe sjell fitoren e parë

16/10/21 @ 18:20

LEICESTER CITY 4-2 MANCHESTER UNITED

Leicester prish serinë rekorde të Unitedit

Premier League

Leicester prish serinë rekorde të Unitedit

16/10/21 @ 18:01


 
Të gjitha lajmet nga Premier League