Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER TALK

Plane për kthim te Reali?!

Plane për kthim te Reali?!


18 February, 2021 @12:50

Sulmuesi Gareth Bale ka mjaft raporte të mira me trajnerin e tij tek Spurs Jose Mourinho, por si duket uellsiani nuk është i lumtur tek Tottenham, ka thënë agjenti i tij për Talk Sport.

Veterani i është bashkuar Tottenhamit në formë huazimi nga Real Madrid, por aventura e tij e kthimit në Londër nuk ka shkuar si duhet sepse ai dëshiron rikthimin në Santiago Bernabeu.

Pavarësisht se Bale dëshiron të kthehet tek Real Madrid, tekniku Zinedine Zidane ia ka bërë me dije se ai nuk është pjesë e planeve të tij.


HIDHET SHORTI

Kupa e Kosovës, shorti i plotë i çerekfinales

Kupa e Kosovës

Kupa e Kosovës, shorti i plotë i çerekfinales

18/02/21 @ 12:28

PORTO-JUVENTUS, PLAYER RATINGS

Porto-Juventus, notat e futbollistëve

Champions League

Porto-Juventus, notat e futbollistëve

17/02/21 @ 23:28

EVERTON 1-3 MAN CITY

E 17-ta me radhë, dallimi 10 pikë

Premier League

E 17-ta me radhë, dallimi 10 pikë

17/02/21 @ 23:21

LIGUE 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

Ligue 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

17/02/21 @ 23:15

SEVILLA-DORTMUND, PLAYER RATINGS

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

Champions League

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

17/02/21 @ 23:09

SEVILLA - DORTMUND

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

Champions League

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

17/02/21 @ 23:04

PORTO - JUVENTUS

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

Champions League

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

17/02/21 @ 22:54

TRANSFER

Kane mund të bashkohet me Pochettino

La Liga

Kane mund të bashkohet me Pochettino

17/02/21 @ 22:20

PREMIER LEAGUE

Burnley e Fulham pa humbje përsëri

Premier League

Burnley e Fulham pa humbje përsëri

17/02/21 @ 21:55

LA LIGA

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën

La Liga

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën

17/02/21 @ 21:29

SHQIP NË BOTË

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

International/Sportistë shqiptarë në botë

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

17/02/21 @ 20:38

TRANSFER

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot

Premier League/Serie A/Transfere

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot

17/02/21 @ 20:31

SOUTHAMPTON

Armando Broja përsëri, Southampton barazon

Premier League

Armando Broja përsëri, Southampton barazon

04/12/21 @ 17:26

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Analiza

5 për fundjavë!

03/12/21 @ 16:00

NORWICH CITY

Një muaj mungesë!

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Një muaj mungesë!

03/12/21 @ 14:32

NEWCASTLE - NORWICH

Newcastle - Norwich, Rashica i lënduar

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Newcastle - Norwich, Rashica i lënduar

30/11/21 @ 19:38

BALLON d'OR 2021

Topi i Artë ‘21, rekord i Lionel Messit

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Topi i Artë ‘21, rekord i Lionel Messit

29/11/21 @ 23:45

MEDIA TALK

United ia ka dyfishuar rrogën Ragnickut!

Champions League/Premier League/International

United ia ka dyfishuar rrogën Ragnickut!

29/11/21 @ 19:34

BASTORET

Favoritët dhe koeficientet e tyre për Topin e Artë

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1/International

Favoritët dhe koeficientet e tyre për Topin e Artë

29/11/21 @ 14:26

OLD TRAFFORD

Man Utd zyrtarizon Ragnickun si trajner të përkohshëm

Champions League/Premier League/International/Transfere

Man Utd zyrtarizon Ragnickun si trajner të përkohshëm

29/11/21 @ 13:57

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

26/11/21 @ 17:00

MANCHESTER UNITED

Gjithçka pranë finalizimit, edhe United me trajner gjerman

Champions League/Premier League/Transfere

Gjithçka pranë finalizimit, edhe United me trajner gjerman

25/11/21 @ 16:48


 
Të gjitha lajmet nga Premier League