Të gjitha lajmet

ATDHE NUHIU

NUHIU: Vetëm me mentalitet fituesi

FOTO / ffk

NUHIU: Vetëm me mentalitet fituesi


9 October, 2019 @1:30

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Atdhe Nuhiu, ka thënë se ndeshja me Malin e Zi është e rëndësishme sikur edhe ndeshjet paraprake.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

Po shpresojmë të kemi rezultat të mirë edhe me Malin e Zi. Ndeshja ndaj Gjibraltarit është test dhe parapërgatitje për Malin e Zi.

Në Podgoricë kemi treguar cilësitë tona, por Mali i Zi ka ekip të fortë. Gjithsesi ne luajmë në shtëpi ku e kemi përkrahjen e madhe të shikuesve. Do të futemi me mentalitet fituesi dhe duam të marrim pikët e plota. Edhe ndaj Malit të Zi do të luajmë me filozofinë dhe mentalitetin që e kishim deri më tash.” ka thënë Nuhiu.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

Kosova më 10 tetor do të luaj miqësore me Gjibraltarin, e më pas me 14 tetor me Malin e Zi.


SAMIR UJKANI

Ujkani: Çdo ndeshje është finale

Evropiani/Përfaqësuesja

Ujkani: Çdo ndeshje është finale

09/10/19 @ 00:47

ESTONIA (F) - KOSOVA (F)

Kosova tregohet “Modeste” ndaj Estonisë

Përfaqësuesja

Kosova tregohet “Modeste” ndaj Estonisë

08/10/19 @ 22:11

LIRIA - DARDANA

Muhovic për fitore, Liria në krye të tabelës

FFK Liga e parë

Muhovic për fitore, Liria në krye të tabelës

08/10/19 @ 16:41

GJILANI - DUKAGJINI

Gjilani qetësisht, 2 pikë larg kreut

FFK Superliga

Gjilani qetësisht, 2 pikë larg kreut

08/10/19 @ 16:30

DRENICA - DRITA

Prokshi s’lejon humbjen, kreu i mbetet Ballkanit

FFK Superliga

Prokshi s’lejon humbjen, kreu i mbetet Ballkanit

08/10/19 @ 16:26

KOSOVA U17

Kosova U17 udhëtoi në Holandë

Përfaqësuesja/International

Kosova U17 udhëtoi në Holandë

08/10/19 @ 15:21

THE DRAW

Nesër shorti, këta janë të kualifikuarit

Europa League

Nesër shorti, këta janë të kualifikuarit

25/02/21 @ 23:26

EUROPA LEAGUE

Ish-kampioni anglez befasohet në shtëpi dhe eliminohet nga EL

Europa League

Ish-kampioni anglez befasohet në shtëpi dhe eliminohet nga EL

25/02/21 @ 23:20

KOMENTI I MUNISHIT

Trajnerët nga Shqipëria kanë emra!

FFK Superliga

Trajnerët nga Shqipëria kanë emra!

25/02/21 @ 23:16

EUROPA LEAGUE

Roma kualifikohet pa problem

Europa League

Roma kualifikohet pa problem

25/02/21 @ 23:10

MANCHESTER UNITED 0-0 REAL SOCIEDAD

Sociedad s’shënon penalltinë, United tutje

Europa League/Premier League

Sociedad s’shënon penalltinë, United tutje

25/02/21 @ 22:59

MILAN 1-1 ZVEZDA

Milan pa fitore, e çojnë përpara golat

Europa League/Serie A

Milan pa fitore, e çojnë përpara golat

25/02/21 @ 22:56

EUROPA LEAGUE

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, kualifikohet në 1/8 e finales në EL

Europa League/Sportistë shqiptarë në botë

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, kualifikohet në 1/8 e finales në EL

25/02/21 @ 22:53

SHTYERJET E NDESHJEVE

KB Peja e cilëson situatën e trishtë, pas shtyerjes së ndeshjes

FBK Superliga

KB Peja e cilëson situatën e trishtë, pas shtyerjes së ndeshjes

25/02/21 @ 22:18

RIKTHIM NË KLUB

Legjenda e Portugalisë, dëshiron që Luiz të kthehet te Benfica

Premier League/International

Legjenda e Portugalisë, dëshiron që Luiz të kthehet te Benfica

25/02/21 @ 22:14

PREMIER LEAGUE

Sam Allardyce: Rënia nga liga nuk më dëmton mua

Premier League

Sam Allardyce: Rënia nga liga nuk më dëmton mua

25/02/21 @ 21:47


Të gjitha lajmet nga