Të gjitha lajmet

STARTUESIT

Prekazi nuk e ndërron ekipin fitues

Prekazi nuk e ndërron ekipin fitues

11 June, 2019 @19:54

Pas fitores ndaj Andorrës U21 në start të kualifikimeve për EURO 2021, selektori i Kosovës U21 Rafet Prekazi nuk ka ndërruar 11-shen startuese për përballjen e sontme ndaj Turqisë U21, që është lidere e grupit.

KOSOVA U21: Smakiqi; Kolgeci, Xhemajli, Hajrizi; Mema, Muja, Abedini, Gashi, Kastrati; Daku dhe Kastrati.

TURQIA U21: Altay; Saglam, Dursun, Turkmen, Muldur; Berkay, Oktay, Kiprit, Dervisoglu, Dogukan; Ilker Yuksel.

TABELA AKTUALE dhe NDESHJA E KALUAR

SHIKO NDESHJEN DIREKT

BERNARD CHALLANDES

Nuk ka qenë fitore fizike, por mentale

TOPSPORTI/ A. P.

11 June, 2019 @14:48

Njeriu që nuk di për humbje me Kosovën si në ndeshje miqësore ashtu edhe në ato zyrtare, Bernard Challandes ka…

KRASIMIR BALAKOV

Gabimet bullgare dhe cilësia e Kosovës

Foto: lap.bg

11 June, 2019 @14:39

Selektori i ri i Bullgarisë, Krasimir Balakov, në deklaratë për media pas humbjes nga Kosova ka numëruar cilësitë e ekipit…

LOJTARI MË I MIRË I KOSOVËS

Arbër Zeneli mbyll vitin 2019

TOPSPORTI/ A. P.

11 June, 2019 @14:16

Mesfushori i krahut dhe lojtari më i mirë i Kosovës në vitin 2018, Arbër Zeneli do të mungojë prej 6…

PARA NDESHJES

Kosova U21, në kërkim të kryesimit të grupit

Foto: FFK

11 June, 2019 @13:41

Sonte djelmoshat e drejtuar nga Rafet Prekazi të Kosovës U21 do t’i dalin përballë…

KOSOVA

Humbja e fundit në 2017!

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

10 June, 2019 @23:49

Seria fenomenale pa humbje e Kosovës, me ndeshjen e sontme u ngrit në 14. EURO 2020 / GRUPET KUALIFIKUESE …

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja