Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Prishtina transferon ish-sulmuesin e Dritës

Prishtina transferon ish-sulmuesin e Dritës


20 January, 2022 @20:44

Skuadra e Prishtinës para pak çastesh e zyrtarizoi sulmuesin, Agim Zeka.

Zeka karrierën e nisi te Prishtina, derisa së fundi ishte pjesë e Dritës, ku qëndroi 6 muaj te skuadra gjilanase.

Sulmuesi 23 vjeçar, luajti edhe te skuadrat si: Lille (Francë), Varzim, Leixoes (Portugali), Fortuna Sittard (Holandë), Mouscron (Belgjikë) dhe Austria Vienna (Austri).

TABELA AKTUALE

Prishtina aktualisht gjendet në pozitën e pestë me 24 pikë.


ZYRTARE

Shkon në pesë numri i përforcimeve të Vëllaznimit

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Shkon në pesë numri i përforcimeve të Vëllaznimit

20/01/22 @ 19:12

ZYRTARE

Sulmuesi nga Belgjika përforcon Ferizajin

FFK Liga e parë/Transfere

Sulmuesi nga Belgjika përforcon Ferizajin

20/01/22 @ 19:07

ZYRTARE

Ulpiana huazon sulmuesin e Dritës

FFK Superliga/Transfere

Ulpiana huazon sulmuesin e Dritës

20/01/22 @ 18:59

BARCELONA

E konfirmon drejtori i Barcelonës, Dembele do të largohet

Europa League/La Liga

E konfirmon drejtori i Barcelonës, Dembele do të largohet

20/01/22 @ 10:48

A&N

A&N prezenton 12 përforcimet e reja

FFK Liga e parë/Transfere

A&N prezenton 12 përforcimet e reja

19/01/22 @ 21:43

MIQËSORE

Gjilani aranzhon 4 miqësore në Turqi

FFK Superliga

Gjilani aranzhon 4 miqësore në Turqi

19/01/22 @ 21:23

ZYRTARE

Prishtina zyrtarizon përforcimin e parë të janarit

FFK Superliga/Transfere

Prishtina zyrtarizon përforcimin e parë të janarit

19/01/22 @ 19:28

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcon portën

FFK Superliga

Vëllaznimi përforcon portën

19/01/22 @ 13:36

PRISHTINA

Prishtina kompleton stafin teknik

FFK Superliga

Prishtina kompleton stafin teknik

20/01/22 @ 22:35

MIQËSORE

Ulpiana fiton miqësoren ndaj ish-kampionit

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Ulpiana fiton miqësoren ndaj ish-kampionit

20/01/22 @ 21:17

ZYRTARE

Shkon në pesë numri i përforcimeve të Vëllaznimit

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Shkon në pesë numri i përforcimeve të Vëllaznimit

20/01/22 @ 19:12

ZYRTARE

Ulpiana huazon sulmuesin e Dritës

FFK Superliga/Transfere

Ulpiana huazon sulmuesin e Dritës

20/01/22 @ 18:59

MIQËSORE

Gjilani aranzhon 4 miqësore në Turqi

FFK Superliga

Gjilani aranzhon 4 miqësore në Turqi

19/01/22 @ 21:23

ZYRTARE

Prishtina zyrtarizon përforcimin e parë të janarit

FFK Superliga/Transfere

Prishtina zyrtarizon përforcimin e parë të janarit

19/01/22 @ 19:28

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcon portën

FFK Superliga

Vëllaznimi përforcon portën

19/01/22 @ 13:36

BALLKANI

Ballkani kompleton stafin teknik

FFK Superliga

Ballkani kompleton stafin teknik

19/01/22 @ 13:22

MIQËSORE

Dukagjini zhvillon miqësore me skuadrën zvicerane

FFK Superliga

Dukagjini zhvillon miqësore me skuadrën zvicerane

19/01/22 @ 12:08

ULPIANA

Pas 12 viteve, Shqiprim Kelmendi largohet nga Ulpiana

FFK Superliga

Pas 12 viteve, Shqiprim Kelmendi largohet nga Ulpiana

18/01/22 @ 16:20


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga