Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VRESHTARËT

Rahoveci nuk ndalet, zyrtarizon edhe një përforcim

Rahoveci nuk ndalet, zyrtarizon edhe një përforcim


12 January, 2022 @17:25

Mesfushori prizrenas, Altin Sylejmani, është transferuar te skuadra e Rahovecit.

Sylejmani 23 vjeçar, së fundi ishte te skuadra A&N.

TABELA AKTUALE

Rahovecit përveç Altinit, në skuadër ka shtuar edhe lojtarët si: Durim Gashi, Abi Merlaku dhe Mhill Grabanica.

Vreshtarët me 15 pikë gjenden në pozitën e tetë në Grupin A të Ligës së Parë.


GRUPI F: TUNIZIA - MALI

Mali ia merr tri pikët Tunizisë

International

Mali ia merr tri pikët Tunizisë

12/01/22 @ 16:07

NË PRISHTINË

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku

FFK Liga e parë/Transfere

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku

12/01/22 @ 15:51

TIFO

Tifozët e Norwichit, këndojnë për Rashicën

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Tifozët e Norwichit, këndojnë për Rashicën

12/01/22 @ 14:38

LOJTARI I KOMBËTARES

Odise Roshi, para kalimit te Shkëndija

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Odise Roshi, para kalimit te Shkëndija

12/01/22 @ 12:43

STAMBOLL

Fenerbahçe emëron trajnerin e ri

International/Transfere

Fenerbahçe emëron trajnerin e ri

12/01/22 @ 12:03

SUPERKUPA E ITALISË

Inter vs. Juventus, sonte për Superkupën e Italisë

Serie A

Inter vs. Juventus, sonte për Superkupën e Italisë

12/01/22 @ 11:52

SUPERKUPA E SPANJËS

Superkupa e Spanjës, sistemi dhe orari i ndeshjeve

La Liga

Superkupa e Spanjës, sistemi dhe orari i ndeshjeve

12/01/22 @ 11:33

VRESHTARËT

Rahoveci përforcon mbrojtjen

FFK Liga e parë

Rahoveci përforcon mbrojtjen

14/01/22 @ 14:40

POZHARAN

Nazmi Rama merr ekipin e Ligës së Parë, Grupi B

FFK Liga e parë/Transfere

Nazmi Rama merr ekipin e Ligës së Parë, Grupi B

13/01/22 @ 20:11

MIQËSORE

Ferizaji deklason Renovën

FFK Liga e parë

Ferizaji deklason Renovën

13/01/22 @ 15:45

VUSHTRRI

Andi Thaqi bëhet i Vushtrrisë

FFK Liga e parë/Transfere

Andi Thaqi bëhet i Vushtrrisë

13/01/22 @ 15:35

MIQËSORE

Largohet bora para miqësores së parë

FFK Liga e parë

Largohet bora para miqësores së parë

12/01/22 @ 17:42

NË PRISHTINË

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku

FFK Liga e parë/Transfere

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku

12/01/22 @ 15:51

ZYRTARE

Rahoveci përforcohet me mbrojtësin e Dukagjinit

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci përforcohet me mbrojtësin e Dukagjinit

11/01/22 @ 17:01

VUSHTRRIA

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit

FFK Liga e parë

Vushtrria shton në skuadër mbrojtësin e Onixit

10/01/22 @ 22:22

ARBËRIA

Arbëria rikthen ish-trajnerin

FFK Liga e parë/Transfere

Arbëria rikthen ish-trajnerin

10/01/22 @ 21:49

RAHOVEC

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

FFK Liga e parë/Transfere

Rahoveci huazon sulmuesin Merlaku

10/01/22 @ 16:30


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë