Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ROSSONERI

Rebic kthehet ndaj Zvezdës

Rebic kthehet ndaj Zvezdës


16 February, 2021 @8:09

Futbollisti kroat i Milanit, Ante Rebic, është 100% i gatshëm dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit të rossonerëve Stefano Pioli për ndeshjen që milanezët e luajnë ndaj Crvena Zvezdës në kuadër të Europa Ligës, të enjten.

Kroati mungoi në përballjen që Milan e humbi nga Spezia të shtunën e kaluar, ndërsa tashmë ka kryer stërvitjet e rregullta dhe pritet të jetë në lojë ndaj serbëve.

Milan është myasafir i Crvena Zvezdës të enjten, 18 shkurt 2021, në Beograd, në kuadër të ndeshjeve të 1/16 së finales së garës.


DUELET DHE FORMACIONET EMUNDSHME

Sonte, rikthehet Liga e Kampionëve

Champions League

Sonte, rikthehet Liga e Kampionëve

16/02/21 @ 07:56

GJEORGJIA

Ish-futbollisti i Bayernit, drejton rivalin e Kosovës

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja/International/Transfere

Ish-futbollisti i Bayernit, drejton rivalin e Kosovës

15/02/21 @ 23:26

CHELSEA 2-0 NEWCASTLE

Chelsea po kthehet, e katërta me radhë për TOP 4

Premier League

Chelsea po kthehet, e katërta me radhë për TOP 4

15/02/21 @ 23:01

BAYERN 3-3 ARMINIA

Ndërprehet seria e Bayernit

Bundesliga

Ndërprehet seria e Bayernit

15/02/21 @ 22:31

PARIS

PSG jeton për të fituar Champions

Champions League/Ligue 1

PSG jeton për të fituar Champions

15/02/21 @ 21:07

TRANSFER

West Ham interesohet për Ahmed Musa

Premier League/Transfere

West Ham interesohet për Ahmed Musa

15/02/21 @ 20:55

TRANSFER

Mbappe nuk pritet të largohet këtë verë

Premier League/Ligue 1/Transfere

Mbappe nuk pritet të largohet këtë verë

15/02/21 @ 20:53

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SLAVIA 0-4 ARSENAL & VILLARREAL 2-1 DINAMO

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

Europa League/Premier League/La Liga

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

15/04/21 @ 23:15

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

DUELET E KTHIMIT

Në kërkim të gjysmëfinales

Europa League

Në kërkim të gjysmëfinales

15/04/21 @ 13:19

TË GJITHA NDESHJET

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

Europa League

Shkëlqimi i mysafirëve në çerekfinale

08/04/21 @ 23:03

EUROPA LEAGUE

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

Europa League

Arsenal - Slavia Praga, 11-shet startuese

08/04/21 @ 19:56

EUROPA LEAGUE

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

Europa League

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

08/04/21 @ 19:48

ARSENAL

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë

Europa League/Premier League

Edhe një goditje për Artetën, futbollisti mungon 6 javë

07/04/21 @ 16:09

ÇEREKFINALET

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Unitedit debutuesi, derbi në Amsterdam

19/03/21 @ 13:03

SHORTI

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

Europa League

Shorti i çerekfinales dhe të kualifikuarit

18/03/21 @ 23:34


 
Të gjitha lajmet nga Europa League