Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BAYERN

Salihamidzic konfirmon: Monitorojmë Haalandin

Salihamidzic konfirmon: Monitorojmë Haalandin


9 August, 2021 @14:53

Drejtori sportiv i Bayern Munchenit, Hasan Salihamidzic, i ka konfirmuar televizionit gjerman Sport 1 të dielën se Bayern do të ishte amator, po të mos e shikonte mundësinë për ta marrë yllin e rivalit Erling Haaland.

Sulmuesi i ri i Norvegjisë shihet si sulmues i së ardhmes dhe është i dëshmuar me shumë gola që në moshë të re të tij.

“Ai është lojtar i klasit të lartë. Por, është i Dortmundit për momentin. Gjashtëdhjetë gola në 60 ndeshje. Këtë njeri duhet ta monitorosh patjetër, përndryshe je amator,” ka thënë Salihamidzic në emision.

Sky Germany në anën tjetër ka bërë të ditur se Bayern e ka të pamundur sigurimin e Haalandit tash, pasi që do të futej në telashe të mëdha financiare, nëse llogaritet edhe rroga e lojtarit.


TË DREJTAT TELEVIZIVE

Superliga, Liga e Parë A e B dhe Kupa e Kosovës, për 600 mijë euro

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Superliga, Liga e Parë A e B dhe Kupa e Kosovës, për 600 mijë euro

09/08/21 @ 14:38

BARCELONA

Aguero 10 javë jashtë fushave

La Liga

Aguero 10 javë jashtë fushave

09/08/21 @ 14:24

MEDIA TALK

Chelsea para rekord-transferit

Premier League/Transfere

Chelsea para rekord-transferit

09/08/21 @ 13:51

MEDIA TALK

Inter - Dzeko, arrihet marrëveshja

Serie A/Transfere

Inter - Dzeko, arrihet marrëveshja

09/08/21 @ 13:21

HELVETIKËT

Zvicra zyrtarizon përzgjedhësin e ri

Kualifikimet për Botëror/International/Transfere

Zvicra zyrtarizon përzgjedhësin e ri

09/08/21 @ 12:38

LIGUE 1

Në minutën e 6 shtesë, kampioni rrëmben pikën

Ligue 1

Në minutën e 6 shtesë, kampioni rrëmben pikën

08/08/21 @ 23:01

LIONEL MESSI

Lamtumira me lot

La Liga

Lamtumira me lot

08/08/21 @ 12:33

E FUNDIT

KF Dardana kundër fuzionimit me KF Vushtrrinë

FFK Liga e parë

KF Dardana kundër fuzionimit me KF Vushtrrinë

08/08/21 @ 09:49

ST PAULI

Leart Paqarada i plotë, St Pauli i pamposhtur

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Leart Paqarada i plotë, St Pauli i pamposhtur

01/08/21 @ 16:14

MIQËSORE

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

Bundesliga/International

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

31/07/21 @ 22:45

BUNDESLIGA 2

Paqarada në 11-shen e javës

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Paqarada në 11-shen e javës

25/07/21 @ 23:36

SHQIP në BOTË

St.Pauli me super golin e Paqaradës, hap stinorin me fitore

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

St.Pauli me super golin e Paqaradës, hap stinorin me fitore

25/07/21 @ 15:58

SCHALKE - HAMBURG

2 futbollistët e Kosovës në lojë, por Schalke nis me humbje

Bundesliga

2 futbollistët e Kosovës në lojë, por Schalke nis me humbje

24/07/21 @ 10:05

BUNDESLIGA 2

Bundesliga2 nis me derbin e madh Schalke-Hamburg

Bundesliga

Bundesliga2 nis me derbin e madh Schalke-Hamburg

23/07/21 @ 15:50

ZYRTARE

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United

Premier League/Bundesliga/Transfere

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United

23/07/21 @ 14:07

ERLING HAALAND

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

Premier League/Bundesliga/Transfere

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

13/07/21 @ 12:50

TRANSFERE

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

03/07/21 @ 17:40

BUNDESLIGA

Goretzka po ndjek rrugën e Alaba

Bundesliga/Transfere

Goretzka po ndjek rrugën e Alaba

23/06/21 @ 15:18


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga