Të gjitha lajmet

UCL DRAW 19/20

Shorti i Champions 19/20

Shorti i Champions 19/20

29 August, 2019 @18:19

Në këto çaste po tërhiqet shorti i Champions League. Freskojeni faqen çdo moment për të parë se cilat ekipe po shkojnë në cilat grupe të Championsit.

GRUPI A: Paris St Germain, Real Madrid, Brugge, Galatasaray.

GRUPI B: Bayern Munchen, Tottenham, Olympiacos, Crvena Zvezda.

GRUPI C: Manchester City, Shakhtar Donetsk, Dinamo Zagreb, Atalanta.

GRUPI D: Juventus, Atletico Madrid, Bayer Leverkusen, Lokomotiva Moska.

GRUPI E: Liverpool, Napoli, Salzburg, Genk.

GRUPI F: Barcelona, Borussia Dortmund, Inter, Slavia Prag.

GRUPI G: Zenit, Benfica, Lyon, Leipzig.

GRUPI H: Chelsea, Ajax, Valencia, Lille.

championsleague

CHAMPIONS LEAGUE

Champions League, kompletohen vazot

28 August, 2019 @23:25

Pas ndeshjeve të Play Off-it të luajtura mbrëmë e sonte, tashmë janë kuptuar të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në edicionin e…

KREJT RAJONI NË CHAMPIONS

Dinamo, Olympiacos e Zvezda sigurojnë Ligën e Kampionëve

27 August, 2019 @23:15

Tre ekipe të rajonit duke dalë më të mira në dy ndeshjet e PlayOffit të Ligës së Kampionëve, ndaj kundërshtarëve…

UEFA WOMEN'S CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i Champions Leagues, KFF Mitrovica kupton kundërshtarin

16 August, 2019 @14:12

Pas suksesit historik në Champions League në kategorinë e femrave, sot KFF Mitrovica ka kuptuar kundërshtarin e saj të ardhshëm…

SUPER CUP 2019

Stambolli përsëri i buzëqesh Liverpoolit

14 August, 2019 @23:49

Pas ekzekutimit të penalltive, fituesi i Superkupës së Evropës u shpall Liverpooli, i cili e mposhti Chelsean.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Liverpool - Chelsea

14 August, 2019 @20:40

Janë caktuar formacionet zyrtare të Liverpoolit dhe të Chelseat, në kuadër të Superkupës. LIVERPOOL: Adrian, Fabinho, van Dijk, Milner, Mane,…

Të gjitha lajmet nga Champions League