Të gjitha lajmet

BASTORET

Suedia favorite e madhe para ndeshjes

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

Suedia favorite e madhe para ndeshjes

12 January, 2020 @14:25

Bastoret botëore para ndeshjes miqësore të Kosovës ndaj Suedisë kanë dalë me opcionet e tyre për të bastuar këtë ndeshje.

Kështu, Suedia është vendosur si favorite e madhe në këtë duel, me kuotën për fitore 1.40.

Barazimi në këtë ndeshje është në vlerë 4.00, ndërsa fitorja e Kosovës, shkon kah rruga e vështirë, që arrin kuotën 7.00.

Ndeshja Suedia - Kosova nis në ora 15:45 me kohën tonë lokale dhe transmetohet direkt në TV.

KOSOVA - SUEDIA

Transmetimi: Kosova - Suedia

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

12 January, 2020 @13:01

Përfaqësuesja e Kosovës, sot në ora 15:45, do të luaj miqësore me Suedinë. LISTA E PLOTË E KOSOVËS Ndeshja…

KOSOVA - SUEDIA

Sot miqësorja Kosova - Suedia

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

12 January, 2020 @11:17

Përfaqësuesja e Kosovës, sot do të luaj miqësore me Suedinë. Ndeshja do të fillojë në ora 15:45, derisa do të…

CHAMPIONSHIP

Nuhiu asist dhe gol ndaj Leedsit, Wednesday në pozitat play-off

11 January, 2020 @17:57

I inkuadruar në lojë në pjesën e dytë, Atdhe Nuhiu sot luajti rol të madh në fitoren që Sheffield Wednesday…

MEDIAT TURKE

“Pa Muriqin s’bëhemi kampion!”

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

11 January, 2020 @14:57

Fenerbahçe definitivisht nuk dëshiron shitjen e Vedat Muriqit në afatin kalimtar të janarit. Ofertat që po i merr Fenerbahçe…

KOSOVA - SUEDIA

Arbër Hoxha: Falënderoj trajnerin Challandes, shpresojmë në fitore

Foto: FFK

10 January, 2020 @19:58

Përveç Blend Baftiut, pas stërvitjes së sotme në Doha për faqen zyrtare të FFK-së u shpreh edhe Arbër Hoxha,…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja