Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (36)

Superliga - Formacioni i javës (36)


24 May, 2021 @16:43

Pas ndeshjeve të javës 36, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Faton Maloku (Drita); Besnik Krasniqi (Prishtina), Ardian Limani (Drita), Ardi Ajdini (Besa), Ardian Muja (Trepça’89); Edon Sadriu (Llapi), Albert Dabiqaj (Feronikeli), Arbër Hoxha (Ballkani); Arbnor Muja (Trepça’89), Festim Alidema (Drita), Mirlind Daku (Ballkani).


KUSH PO BËHET KAMPION?

Duka në udhëkryq, në 3 stadiume pritet titulli i kampionit

FSHF Kategoria Superiore

Duka në udhëkryq, në 3 stadiume pritet titulli i kampionit

24/05/21 @ 16:14

PËRPARIM ISLAMI

Pas 3 vitesh ndahet nga Feronikeli

FFK Superliga

Pas 3 vitesh ndahet nga Feronikeli

24/05/21 @ 13:15

EURO 2020

Spanja publikon listën për EURO 2020, mungon ylli i Realit

Evropiani

Spanja publikon listën për EURO 2020, mungon ylli i Realit

24/05/21 @ 12:40

KAPITENI I BESËS

Kapiteni me kërkim falje dhe falenderim

FFK Superliga

Kapiteni me kërkim falje dhe falenderim

24/05/21 @ 12:18

BARAZHI

Trepça ‘89 - Dukagjini, caktohet orari i ndeshjes së barazhit

FFK Superliga

Trepça ‘89 - Dukagjini, caktohet orari i ndeshjes së barazhit

24/05/21 @ 11:57

SERIE A

Pas 7 vitesh, Milani rikthehet në Ligën e Kampionëve

Serie A

Pas 7 vitesh, Milani rikthehet në Ligën e Kampionëve

23/05/21 @ 22:53

LIGUE 1

Lille, kampion i Francës

Ligue 1

Lille, kampion i Francës

23/05/21 @ 22:47

DRITA

Festim Alidema largohet nga Drita

FFK Superliga/Transfere

Festim Alidema largohet nga Drita

17/06/21 @ 15:01

LLAPI

Llapi rrëmben golashënuesin më të mirë të Ulpianës

FFK Superliga/Transfere

Llapi rrëmben golashënuesin më të mirë të Ulpianës

17/06/21 @ 12:14

DRITA

Edhe një lojtar i bashkohet Dritës nga Trepça’89

FFK Superliga/Transfere

Edhe një lojtar i bashkohet Dritës nga Trepça’89

16/06/21 @ 22:00

DRITA

Drita godet me Mujën

FFK Superliga/Transfere

Drita godet me Mujën

16/06/21 @ 18:37

CONFERENCE LEAGUE

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

FFK Superliga

Llapi e Drita mësojnë kundërshtarët e rrethit të dytë

16/06/21 @ 14:29

MALISHEVA

Zyrtarizimi çështje kohe

FFK Superliga

Zyrtarizimi çështje kohe

16/06/21 @ 12:32

SUPERLIGA

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

FFK Superliga/Transfere

Faton Maloku mbetet në portën e nënkampionit

16/06/21 @ 11:43

LLAPI

Llapi rikthen portierin Avdyli

FFK Superliga/Transfere

Llapi rikthen portierin Avdyli

15/06/21 @ 20:50

SUHAREKË

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

FFK Superliga/Transfere

Ballkani merr trajnerin ish-kampion për sezonin 21/22

15/06/21 @ 18:54

LLAPI

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

FFK Superliga

7 lojtarë vazhdojnë me Llapin

15/06/21 @ 15:09


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga