Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TE DUKAGJINI

Tre lojtarë të Vëllaznimit kalojnë në Superligë

Tre lojtarë të Vëllaznimit kalojnë në Superligë


1 July, 2019 @19:57

Tre futbollistë të Vëllaznimit, pasi që nuk arritën të sigurojnë Superligën me ekipin e tyre, kanë ndërruar ambient, për të qenë pjesë e elitës së futbollit kosovar.

Dukagjini i Klinës, që siguroi Superligën direkt duke përfunduar i dyti në Ligë të Parë ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me treshen e kuqezinjëve.

Portieri Altik Muhaxhiri, mbrojtësi Ilir Syla dhe mesfushori Jeton Dushi janë prezentuar si përforcime të ekipit të Dukagjinit sot.

Ekipi u ka dëshiruar mirëseardhje dhe i ka uruar sukses në fanellën gjelbër-e-bardhë treshes.


MARCUS RASHFORD

Me vetëm 21 vjet, kap gati milionëshin në muaj

Premier League/Transfere

Me vetëm 21 vjet, kap gati milionëshin në muaj

01/07/19 @ 15:46

TRAJNERI SHKODRAN

Nikaj nis punën te Liria

FFK Liga e parë/Transfere

Nikaj nis punën te Liria

01/07/19 @ 15:21

STATISTIKA IMPRESIONUESE

Pse ekipet e mëdha turke e duan Vedatin?!

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Pse ekipet e mëdha turke e duan Vedatin?!

01/07/19 @ 14:40

RASTI I KOSOVARES

Florijana Ismaili vazhdon të mbetet e zhdukur

International/Sportistë shqiptarë në botë

Florijana Ismaili vazhdon të mbetet e zhdukur

01/07/19 @ 14:19

KUPA E KOMBEVE 2019

Debutuesit që vazhdojnë të befasojnë

International

Debutuesit që vazhdojnë të befasojnë

01/07/19 @ 13:55

JOHN OBI MIKEL

Kapiteni i Nigerisë zgjedh Superligën turke

Premier League/International/Transfere

Kapiteni i Nigerisë zgjedh Superligën turke

01/07/19 @ 08:01

DIEGO GODIN

Në 6 të mëngjesit, Inter zyrtarizon përforcimin

Serie A/La Liga/Transfere

Në 6 të mëngjesit, Inter zyrtarizon përforcimin

01/07/19 @ 07:05

MATTHIJS DE LIGT

Nesër zyrtarizohet?!

Serie A/International/Transfere

Nesër zyrtarizohet?!

30/06/19 @ 19:38

MESFUSHORI ME PËRVOJË

Liria rikthen Alsid Tafilin

FFK Liga e parë/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Liria rikthen Alsid Tafilin

30/06/19 @ 15:22

PAS ANKESËS

Malokut, Gashit dhe Sahitit, KA ua zbut dënimet

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Malokut, Gashit dhe Sahitit, KA ua zbut dënimet

30/06/19 @ 12:29

NGA KLUBI

Cale: Mezi pres fillimin me Gjilanin

FFK Superliga

Cale: Mezi pres fillimin me Gjilanin

28/06/21 @ 10:47

SUPERLIGA

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

FFK Superliga/Transfere

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

27/06/21 @ 21:44

DRITA

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22

FFK Superliga

Nënkampionja prezanton fanellat për stinorin 2021/22

27/06/21 @ 17:12

DRENICA

Largohet Rogova nga Drenica

FFK Superliga/Transfere

Largohet Rogova nga Drenica

26/06/21 @ 22:41

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50

MALISHEVA

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

FFK Superliga/Transfere

Malisheva transferon ish-lojtarin e Llapit

25/06/21 @ 19:48

PRISHTINA

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

FFK Superliga

Lirohet nga spitali talenti ganez i Prishtinës

25/06/21 @ 18:23

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

25/06/21 @ 10:29

VIDEO

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

FFK Superliga

Vushrria uron transferimin e Rashicës me video speciale

24/06/21 @ 19:29


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga