Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MARCUS RASHFORD

Me vetëm 21 vjet, kap gati milionëshin në muaj

Me vetëm 21 vjet, kap gati milionëshin në muaj


1 July, 2019 @15:46

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Marcus Rashford, ka vazhduar sot kontratën me klubin nga Old Trafford, duke nënshkuar deri më qershor të vitit 2023.

Rashford do të pagohet 200 mijë funta në javë nga ekipi, derisa ai është pjesë e Unitedit që nga mosha 7 vjeçare.


TRAJNERI SHKODRAN

Nikaj nis punën te Liria

FFK Liga e parë/Transfere

Nikaj nis punën te Liria

01/07/19 @ 15:21

RASTI I KOSOVARES

Florijana Ismaili vazhdon të mbetet e zhdukur

International/Sportistë shqiptarë në botë

Florijana Ismaili vazhdon të mbetet e zhdukur

01/07/19 @ 14:19

STATISTIKA IMPRESIONUESE

Pse ekipet e mëdha turke e duan Vedatin?!

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Pse ekipet e mëdha turke e duan Vedatin?!

01/07/19 @ 14:40

JOHN OBI MIKEL

Kapiteni i Nigerisë zgjedh Superligën turke

Premier League/International/Transfere

Kapiteni i Nigerisë zgjedh Superligën turke

01/07/19 @ 08:01

KUPA E KOMBEVE 2019

Debutuesit që vazhdojnë të befasojnë

International

Debutuesit që vazhdojnë të befasojnë

01/07/19 @ 13:55

DIEGO GODIN

Në 6 të mëngjesit, Inter zyrtarizon përforcimin

Serie A/La Liga/Transfere

Në 6 të mëngjesit, Inter zyrtarizon përforcimin

01/07/19 @ 07:05

MESFUSHORI ME PËRVOJË

Liria rikthen Alsid Tafilin

FFK Liga e parë/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Liria rikthen Alsid Tafilin

30/06/19 @ 15:22

MATTHIJS DE LIGT

Nesër zyrtarizohet?!

Serie A/International/Transfere

Nesër zyrtarizohet?!

30/06/19 @ 19:38

VUSHTRRIA

Shotani rikthehet te vendi

FFK Superliga/Transfere

Shotani rikthehet te vendi

30/06/19 @ 11:52

PAS ANKESËS

Malokut, Gashit dhe Sahitit, KA ua zbut dënimet

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Malokut, Gashit dhe Sahitit, KA ua zbut dënimet

30/06/19 @ 12:29

VENDOSI PËR STAMBOLL

Max Kruse te Feneri, për rrogë të majme

Bundesliga/International/Transfere

Max Kruse te Feneri, për rrogë të majme

30/06/19 @ 11:39

FERONIKELI - SANTA COLOMA

Nikli tregon fuqinë me 10 lojtarë, tash përballë The New Saints

FFK Superliga/Champions League

Nikli tregon fuqinë me 10 lojtarë, tash përballë The New Saints

28/06/19 @ 22:47

MË TË MIRËT E MË TË DOBTËVE

Ekipet e Kosovës, fitueset e vetme të raundit preliminar të Ligës së Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Ekipet e Kosovës, fitueset e vetme të raundit preliminar të Ligës së Kampionëve

29/06/19 @ 00:27

MANCHESTER UNITED

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

Premier League

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

24/07/21 @ 12:01

ZYRTARE

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

Premier League/Serie A/Transfere

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

24/07/21 @ 11:43

ZYRTARE

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United

Premier League/Bundesliga/Transfere

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United

23/07/21 @ 14:07

MEDIA TALK

City me rekord-transfer, sjell gol-makinën

Premier League/Transfere

City me rekord-transfer, sjell gol-makinën

23/07/21 @ 09:16

MEDIA TALK

Granit Xhaka te Roma, afër fundit

Premier League/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Granit Xhaka te Roma, afër fundit

23/07/21 @ 09:14

MEDIA TALK

Refuzon 50 milionë! PSG po e kërkon

Premier League/Ligue 1/Transfere

Refuzon 50 milionë! PSG po e kërkon

23/07/21 @ 08:30

MEDIA TALK

Varane shumë afër Unitedit

Premier League/La Liga

Varane shumë afër Unitedit

23/07/21 @ 08:27

TRAJERI ME KONTRATË TË RE AFATGJATE

Norwich vazhdon besimin te Farke

Premier League/Transfere

Norwich vazhdon besimin te Farke

22/07/21 @ 14:45

MILOT RASHICA

Dita e parë e Rashicës në Norwich

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Dita e parë e Rashicës në Norwich

22/07/21 @ 14:38

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23


 
Të gjitha lajmet nga Premier League