Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën

Tundet përsëri porta e Muricit, Adana rrëmben pikën


21 August, 2021 @0:36


RAHOVEC

Rahoveci nuk mposhtet as nga A&N

FFK Liga e parë

Rahoveci nuk mposhtet as nga A&N

20/08/21 @ 13:36

A&N

A&N rikthen 3 ish-lojtarët e saj

FFK Liga e parë

A&N rikthen 3 ish-lojtarët e saj

20/08/21 @ 23:34

1 DITË PARA FILLIMIT TË SEZONIT

Feronikeli kthen përvojën, zyrtarizon përforcimet

FFK Superliga

Feronikeli kthen përvojën, zyrtarizon përforcimet

20/08/21 @ 21:32

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

20/08/21 @ 17:25

RREGULLAT DHE MASAT ANTI COVID 19

Drita njofton për rregullat se si mund të shikohet ndeshja në stadium

FFK Superliga

Drita njofton për rregullat se si mund të shikohet ndeshja në stadium

20/08/21 @ 17:08

LLAPI

Llapi me dhuratë për tifozërinë

FFK Superliga

Llapi me dhuratë për tifozërinë

20/08/21 @ 15:59

DRITA

Nuhiu: Na duhet kohë

FFK Superliga

Nuhiu: Na duhet kohë

20/08/21 @ 14:21

VIRAL SOCIAL

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

Europa League/International

Pa logo! Futbollisti i Fenerbahçes ‘djeg’ internetin

20/08/21 @ 10:07

TURKU NË WATFORD

Watford merr turkun Tufan

Premier League/International/Transfere

Watford merr turkun Tufan

19/08/21 @ 14:34

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi huazon Batshuayin

International

Besiktasi huazon Batshuayin

17/08/21 @ 21:03

LISTA E LOJTARËVE

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja/International

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

17/08/21 @ 11:41

GIRESUN - GALATASARAY

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

International

Marcao rrah bashkëlojtarin dhe skuqet, në fitore të Galatës

16/08/21 @ 23:13

SUPERLIGA TURKE

Cikalleshi shënon, Konya fiton

International

Cikalleshi shënon, Konya fiton

16/08/21 @ 22:26

SUPERLIGA TURKE

Ozil shënon golin e parë, 90 minuta për Muricin

International

Ozil shënon golin e parë, 90 minuta për Muricin

15/08/21 @ 23:44

SUPERLIGA TURKE

Hadërgjonaj 90 minuta në fushë, skuadra e tij barazon

International/Sportistë shqiptarë në botë

Hadërgjonaj 90 minuta në fushë, skuadra e tij barazon

15/08/21 @ 00:42

SHQIP në BOTË

Paqarada 90 minuta, St.Pauli kryeson pa humbje

International

Paqarada 90 minuta, St.Pauli kryeson pa humbje

13/08/21 @ 23:06

SHQIP në BOTË

Dresevic fillon me fitore Eredivisien, e mbanë portën e paprekur

International/Sportistë shqiptarë në botë

Dresevic fillon me fitore Eredivisien, e mbanë portën e paprekur

13/08/21 @ 23:01


 
Të gjitha lajmet nga International