Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

ZYRTARE: Largohet Zidane

ZYRTARE: Largohet Zidane


27 May, 2021 @12:08

Disa minuta më parë, edhe zyrtarisht përfoljet për largimin e Zinedine Zidane nga Real Madrid janë vërtetuar.

Real Madrid përmes një komunikate të lëshuar ka bërë të ditur se ka ndarë rrugët me trajnerin francez, duke e cilësuar si një legjendë të paharrueshme të klubit.

“Zinedine Zidane ka vendosur në marrëveshje me klubin që të përfundojë etapën e tij këtu. I dëshirojmë sukses kudo që të jetë dhe të konsiderojë shtëpi të tijën klubin tonë,” është thënë ndër të tjera në njoftimin e lëshuar të madrilenëve.


MEDIA TALK

Kicker: Rashica shkon për 15 milionë

Bundesliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Kicker: Rashica shkon për 15 milionë

27/05/21 @ 11:14

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

Europa League/Premier League/La Liga

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

27/05/21 @ 00:37

FINALJA E EUROPA LEAGUE

Penalltitë e portierëve vendosin, Villarreal fiton Europa League

Europa League/Premier League/La Liga/International

Penalltitë e portierëve vendosin, Villarreal fiton Europa League

26/05/21 @ 23:58

TEUTA FESTON

Fitore për titullin e dytë në histori

FSHF Kategoria Superiore

Fitore për titullin e dytë në histori

26/05/21 @ 22:11

A&N

Ndahen rrugët me trajnerin Megzon Visoka

FFK Liga e parë

Ndahen rrugët me trajnerin Megzon Visoka

26/05/21 @ 18:20

KOSOVA

Talenti i Bayernit i thotë “Po” Kosovës

Përfaqësuesja/Bundesliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Talenti i Bayernit i thotë “Po” Kosovës

26/05/21 @ 16:58

LA LIGA

Simeone drejt largimit?

La Liga

Simeone drejt largimit?

25/06/21 @ 21:40

TRANSFERE

Alaba i ‘dashuruar’ tek klubi i madrilenëve

La Liga

Alaba i ‘dashuruar’ tek klubi i madrilenëve

25/06/21 @ 21:30

REAL MADRID

Real Madrid, bëhet i ditur kapiteni i ri

La Liga

Real Madrid, bëhet i ditur kapiteni i ri

25/06/21 @ 09:57

LA LIGA

Coutinho mbetet askund

La Liga

Coutinho mbetet askund

24/06/21 @ 21:40

TRANSFERE

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Rodriguez i ‘lëkundur’ nga zgjedhja e tij

24/06/21 @ 21:20

LA LIGA

Messi e lë Laportën ende në pritje

La Liga

Messi e lë Laportën ende në pritje

24/06/21 @ 21:00

TRANSFERE

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

Serie A/La Liga/Transfere

Bartlomiej Dragowski ia zë vendin Grbic?

23/06/21 @ 15:50

LA LIGA

“Unë nuk e njoh Real Madrid pa Sergio Ramos”

La Liga

“Unë nuk e njoh Real Madrid pa Sergio Ramos”

23/06/21 @ 15:32

LA LIGA

Ndërrohet numri 9 te Barcelona

La Liga/Transfere

Ndërrohet numri 9 te Barcelona

20/06/21 @ 14:00

LA LIGA

Presion për Laportan, kërkohet kontrata e Messit

La Liga

Presion për Laportan, kërkohet kontrata e Messit

20/06/21 @ 12:00


 
Të gjitha lajmet nga La Liga