Të gjitha lajmet

KF DRITA

Alban Dragusha, ndihmës i Ardian Nuhiut te Drita

Alban Dragusha, ndihmës i Ardian Nuhiut te Drita

13 July, 2019 @16:50

Trajneri i fundit i KEK-ut, Alban Dragusha është emëruar ndihmës trajner i parë i ekipit të Dritës, që ka për trajner Ardian Nuhiun.

Ish qendërmbrojtësi i disa ekipeve nga Kosova dhe Shqipëria, Dragusha do të nis punën menjëherë te ekipi gjilanas, ndërsa skuadra në ndërkohë ka bërë përforcime me emër në ekip dhe do të synojë titullin kampion stinorin që vjen.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga