Të gjitha lajmet

MBROJTËSI I ARSENALIT

Calum Chambersit i shkon gati krejt viti

Calum Chambersit i shkon gati krejt viti

2 January, 2020 @18:57

Mbrojtësi 24 vjeçar i Arsenalit ka pësuar një lëndim të rëndë të ligamentit kryesor në këmbën e majtë të tij dhe ekipi i tij ka bërë të ditur se ai do të mungojë prej gjashtë deri në nëntë muaj në skuadër.

Calum Chambers është operuar sot suksesshëm dhe tash e tutje nis faza për shërimin e tij.

WAYNE ROONEY

Rooney kthehet në Angli

1 January, 2020 @20:10

Njëri ndër sulmuesit më të mirë në histori të Anglisë, Wayne Rooney, pas aventurës në Amerikë, është rikthyer në Angli…

ARSENAL - CHELSEA

70 minuta udhëheq, në fund mposhtet…

29 December, 2019 @17:00

S’ka fitore as në ndeshjen e dytë për Mikel Artetan si drejtues i Arsenalit. Në duelin e sotëm ndaj Chelseat,…

ARSENAL - CHELSEA

Xhaka jashtë skuadrës, konfirmim që po largohet?

29 December, 2019 @14:07

Me fillim nga ora 15:00, sot Arsenali dhe Chelsea përballen mes vete në “Emirates Stadium”. Ditëve të fundit ka spekulime…

WEST HAM UNITED

Në Vit të Ri me trajner të ri

Foto: premierleague.com

28 December, 2019 @23:00

Humbja nga Leicester City sonte, ishte nata e fundit e kilianit Manuel Pellegrini si trajner i West Ham Unitedit. …

BURNLEY - MANCHESTER UNITED

MaRash me gola, United 1 pikë larg TOP4-shes

Foto: PremierLeague.com

28 December, 2019 @22:47

Një gabim në mbrojtje për Burnleyn i ka kushtuar me gol nga mysafirët në pjesë të parë, ndërsa krejt në…

Të gjitha lajmet nga Premier League