Të gjitha lajmet

EUROPA LEAGUE

Dinamo Zagreb fiton në Rusi, Kastrati pa minuta

Dinamo Zagreb fiton në Rusi, Kastrati pa minuta


18 February, 2021 @21:38

Dinamo Zagrebi e mposhti Krasnodarin me rezultat 2-3 si mysafir.

Petkovic shënoi në minutën e 15’ për Dinamon, kurse e barazoi rezutatin Berg në minutën e 28’.

Petkovic e dyfishoi epërsinë në pjesën e dytë (54’), derisa Krasnodari e barazoi rezultatin përsëri, kësaj radhe me Claesson (69’).

Te Zagrebi u dallua Iyayi Believe Atiemwen, i cili u inkuadrua në minutën e 64’ dhe shënoi golin e fitores në minutën e 75’ për Zagrebin.

Lirim Kastrati në këtë ndeshje ishte në bankë dhe nuk u inkuadrua në fushë.

Ndeshja e dytë do të luhet më 25 shkurt.


EUROLEAGUE

Bale hap rrugën për kualifikim

Europa League

Bale hap rrugën për kualifikim

18/02/21 @ 20:59

EUROPA LEAGUE

Pëson në fund, kualifikimi kërkohet në “San Siro”

Europa League

Pëson në fund, kualifikimi kërkohet në “San Siro”

18/02/21 @ 20:58

EUROPA LEAGUE

United deklason Sociedadin, pranë kualifikimit

Europa League

United deklason Sociedadin, pranë kualifikimit

18/02/21 @ 20:48

EUROPA LEAGUE

Granada vs. Napoli, Rrahmani startues

Europa League/Sportistë shqiptarë në botë

Granada vs. Napoli, Rrahmani startues

18/02/21 @ 19:51

PREMIER LEAGUE

Zaha thotë se është i hapur për mundësi të reja

Premier League/Transfere

Zaha thotë se është i hapur për mundësi të reja

18/02/21 @ 18:25

MEDIA TALKS

Fenerbahçe interesohet për lojtarin e Tiranës

International

Fenerbahçe interesohet për lojtarin e Tiranës

18/02/21 @ 18:24

PREMIER LEAGUE

Ray Parlour: Aubameyang do të luante në ekipin e ‘Invincibles’

Premier League

Ray Parlour: Aubameyang do të luante në ekipin e ‘Invincibles’

18/02/21 @ 17:40

PREMIER LEAGUE

Arsene Wenger thotë se ishin gati të nënshkruanin me Mbappe

Premier League/Transfere

Arsene Wenger thotë se ishin gati të nënshkruanin me Mbappe

18/02/21 @ 17:35

SERIE A

Milani pas Mathías Olivera

Serie A/La Liga/Transfere

Milani pas Mathías Olivera

18/02/21 @ 17:04

EUROLEAGUE

Bale hap rrugën për kualifikim

Europa League

Bale hap rrugën për kualifikim

18/02/21 @ 20:59

EUROPA LEAGUE

Pëson në fund, kualifikimi kërkohet në “San Siro”

Europa League

Pëson në fund, kualifikimi kërkohet në “San Siro”

18/02/21 @ 20:58

EUROPA LEAGUE

United deklason Sociedadin, pranë kualifikimit

Europa League

United deklason Sociedadin, pranë kualifikimit

18/02/21 @ 20:48

EUROPA LEAGUE

Granada vs. Napoli, Rrahmani startues

Europa League/Sportistë shqiptarë në botë

Granada vs. Napoli, Rrahmani startues

18/02/21 @ 19:51

LËNDIMET

2 mungesa te United

Europa League/Premier League

2 mungesa te United

17/02/21 @ 15:35

EUROPA LEAGUE

Bekim Zogaj, refer anësor në ndeshjen e Manchester United

Europa League

Bekim Zogaj, refer anësor në ndeshjen e Manchester United

17/02/21 @ 13:40

SOCIEDAD

Isak optimist për ndeshjen kundër Manchester United

Europa League/La Liga

Isak optimist për ndeshjen kundër Manchester United

17/02/21 @ 12:30

GRANADA

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!

Europa League/La Liga

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!

17/02/21 @ 12:00

DUELET DHE ORA E FILLIMIT

Orari i 16 ndeshjeve të Europa Ligës

Europa League

Orari i 16 ndeshjeve të Europa Ligës

16/02/21 @ 08:43

ROSSONERI

Rebic kthehet ndaj Zvezdës

Europa League/Serie A

Rebic kthehet ndaj Zvezdës

16/02/21 @ 08:09


Të gjitha lajmet nga Europa League