Të gjitha lajmet

DUKAGJINI

Dukagjini gjen zëvendësimin e Rexhepit

Dukagjini gjen zëvendësimin e Rexhepit

28 October, 2019 @17:20

Pas dorëheqjes së trajnerit Xhengiz Rexhepi, pa u vonuar Dukagjini ka gjetur zëvendësimin e tij.

Përmes një postimi në faqen zyrtare të Dukagjinit, skuadra nga Klina ka njoftuar se është arritur marrëveshja me trajnerin Severin Elezaj.

Elezaj nuk do të jetë për herë të parë në krye të Dukagjinit, derisa rikthehet te klubi pas gati një viti.

TABELA AKTUALE

Dukagjini ndodhet në pozitën e fundit të tabelës me 7 pikë të grumbulluara deri më tani.

DUKAGJINI

Dorëhiqet trajneri i Dukagjinit

27 October, 2019 @16:52

Përmes një postimi në Facebook, Xhengiz Rexhepi ka njoftuar dorëheqjen e tij nga roli i kryetrajnerit të Dukagjinit nga Klina. …

FERIZAJ - DRITA

Shabani e Haxhimusa për Dritën mbi Gjilanin

27 October, 2019 @16:43

Në ndeshjen e luajtur sot në Ferizaj, ndeshjes mes dy skuadrave me ambicie krejtësisht të kundërta, Drita ka arritur ta…

GJILANI - TREPÇA '89

Befasohet nga Trepça ‘89, humbë befasisht kreun

27 October, 2019 @16:32

Befasia e ditës ka ndodhur në Gjilan! Skuadra vendase e Gjilanit u befasua sot nga mitrovicasit e Trepçës ‘89, për…

BALLKANI 3-0 DUKAGJINI

Super forma e Ballkanit vazhdon, bëhen liderë

27 October, 2019 @16:16

Ballkani është kthyer në krye të klasifikimit në Superligë dhe tashmë është lider i ri i elitës së futbollit. …

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Drita

27 October, 2019 @13:30

Janë caktuar formacionet startuese të Ferizajit dhe të Dritës. FERIZAJ: Blakçori, Halili, Shaljani, Kuka, Asani, Qerkini, Mustafa, Shaqiri, Shala, Livoreka,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga