Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RISI

FFK me llogo të re, Kosova me fanella të reja

FFK me llogo të re, Kosova me fanella të reja


16 June, 2018 @11:25

Janë prezantuar sot risitë nga FFK-ja. Federata e Futbollit të Kosovës ka përzgjedhur llogon e re të saj, ndërsa ka bërë të ditur edhe dukjen e fanellave të reja të reprezentacionit të Kosovës, duke prezentuar kompaninë e re.

Raport më i gjërë, pas pak.


11-SHET: FRANCA-AUSTRALIA

Formacionet startuese: Franca - Australia

Russia 2018/International

Formacionet startuese: Franca - Australia

16/06/18 @ 11:14

GRUPI B: PORTUGALIA - SPANJA

Cristiano maestral, ndaj Spanjën

Russia 2018/International

Cristiano maestral, ndaj Spanjën

15/06/18 @ 21:54

11-SHET: PORTUGALIA - SPANJA

Portugalia - Spanja, startuesit

Russia 2018/International

Portugalia - Spanja, startuesit

15/06/18 @ 19:13

GRUPI B: MAROKU - IRANI

Irani triumfon falë autogolit

Russia 2018/International

Irani triumfon falë autogolit

15/06/18 @ 18:57

11-SHET: MAROKO - IRAN

Maroko vs. Iran, formacionet startuese

Russia 2018

Maroko vs. Iran, formacionet startuese

15/06/18 @ 16:07

GRUPI A: EGJIPTI - URUGUAJI

Gimenez për fitoren e Uruguajit

Russia 2018

Gimenez për fitoren e Uruguajit

15/06/18 @ 15:56

DITARI RUS (1)

Dhe nisi!

Russia 2018/International/Bulletin

Dhe nisi!

15/06/18 @ 09:16

PEJË

Besa prej OJQ-së bëhet SHA

FFK Liga e parë

Besa prej OJQ-së bëhet SHA

15/06/18 @ 01:26

VUSHTRRI

Osmani vazhdon me Vushtrrinë

FFK Liga e parë/Transfere

Osmani vazhdon me Vushtrrinë

15/06/18 @ 01:19

UEFA

EURO2020 - UEFA vendos për numrin e zëvendësimeve të lejuara

Evropiani/Liga e Kombeve/International

EURO2020 - UEFA vendos për numrin e zëvendësimeve të lejuara

31/03/21 @ 16:06

GJEORGJIA

Ish-futbollisti i Bayernit, drejton rivalin e Kosovës

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja/International/Transfere

Ish-futbollisti i Bayernit, drejton rivalin e Kosovës

15/02/21 @ 23:26

NDËRKOMBËTARE

Pas eliminimit nga Kosova, Molldavia emëron selektorin e ri

Liga e Kombeve/Transfere

Pas eliminimit nga Kosova, Molldavia emëron selektorin e ri

12/02/21 @ 23:43

CRISTIANO RONALDO

Synimi i radhës, historik

Evropiani/Liga e Kombeve/Serie A/International

Synimi i radhës, historik

31/12/20 @ 02:48

E FUNDIT

Gjermania merr vendim për Löwin

Evropiani/Liga e Kombeve/International

Gjermania merr vendim për Löwin

30/11/20 @ 17:49

KOMISIONI DISIPLINOR I UEFA-së

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

Liga e Kombeve

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

27/11/20 @ 00:43

QUALIFICATION MATHs

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

Liga e Kombeve

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

20/11/20 @ 04:10

NATIONS LEAGUE FINALS 20/21

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

Liga e Kombeve

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

20/11/20 @ 03:13

ANALIZA PAS NDESHJES

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja/Analiza

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

19/11/20 @ 18:22

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

18/11/20 @ 22:43


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve