Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani

Formacionet zyrtare: Llapi - Ballkani


21 November, 2021 @12:45

Ndeshja e fundit e xhiros së 14 në Superligës, do të luhet nga ora 13:30 në mes të Llapit dhe Ballkanit.

Caktohen 11-shet startuese të dyja skuadrave.

LLAPI: Avdyli; Peposhi, Prençi, Krasniqi, Idrizi, Shabani, Ramadani, Rivera, Maliqi, Selmani, Shillova

BALLKANI: Frashëri, Arm Thaqi, Jashanica, Hoha, Ast Thaqi, Sinani, Kuç, Korenica, Baftiu, Gripshi, Solomon


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga