Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Mërgim Berisha bombardon me hat-trick (Video)

Mërgim Berisha bombardon me hat-trick (Video)


22 May, 2021 @19:09

Sulmuesi kosovar, Mërgim Berisha, ka shkëlqyer në ndeshjen e sotme në kampionatin austriak, ku skuadra e tij, Salzburg u përballë me skuadrën Tirol.

Berisha në këtë ndeshje shënoi hat-trick, derisa skuadra e tij fitoi me rezulta të thellë 4-0 [Bernardo 8’, Berisha 26’ 43’ 66’].

Kjo ishte ndeshja e fundit kampionale për Salzburgun, që sivjet festoi titullin kampion për herë të 15-të.

Berisha me këtë hat-trick e mbylli stinorin me gjithsej 22 gola të shënuara në të gjitha garat.


LA LIGA

‘Hallakamë’ në Spanjë! Pjesët e para me rezultate të befasishme!

La Liga

‘Hallakamë’ në Spanjë! Pjesët e para me rezultate të befasishme!

22/05/21 @ 18:45

BUNDESLIGA

Kampioni e mbyllë stinorin me fitore

Bundesliga

Kampioni e mbyllë stinorin me fitore

22/05/21 @ 17:48

LEWA REKORDER

Lewa kryen stinorin duke rrënuar rekordin e legjendës

Bundesliga

Lewa kryen stinorin duke rrënuar rekordin e legjendës

22/05/21 @ 17:40

BUNDESLIGA

Dramë në Berlin: Union Berlini drejt Europa Conference League

Bundesliga

Dramë në Berlin: Union Berlini drejt Europa Conference League

22/05/21 @ 17:35

BUNDESLIGA

Goli i Rashicës nuk mjafton, Wederi bie nga Bundesliga

Bundesliga

Goli i Rashicës nuk mjafton, Wederi bie nga Bundesliga

22/05/21 @ 17:23

VIDEO

Rashica futet në pjesën e dytë dhe shënon për Werderin (Video)

Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica futet në pjesën e dytë dhe shënon për Werderin (Video)

22/05/21 @ 17:17

BLERTON SHEJI

Shkupi paguan klauzolën, merr futbollistin e Strugës

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Shkupi paguan klauzolën, merr futbollistin e Strugës

25/05/21 @ 12:39

SHQIP NË BOTË

Liridon Balaj nënshkruan kontratë të re në Zvicër

International/Sportistë shqiptarë në botë

Liridon Balaj nënshkruan kontratë të re në Zvicër

22/05/21 @ 15:16

MEDIA TALK

Edhe një rast për dëshmim

Serie A/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Edhe një rast për dëshmim

21/05/21 @ 14:26

LA GAZZETTA

Chiellini përtej Atlantikut

Serie A/International/Transfere

Chiellini përtej Atlantikut

21/05/21 @ 12:08

SHQIP NË BOTË

Demhasaj kthehet në elitën zvicerane me gol

International/Sportistë shqiptarë në botë

Demhasaj kthehet në elitën zvicerane me gol

20/05/21 @ 22:39

VIDEO

Goditje me volej, Ajdini shënon qysh në minutën e pestë (Video)

International/Sportistë shqiptarë në botë

Goditje me volej, Ajdini shënon qysh në minutën e pestë (Video)

20/05/21 @ 21:37

COPA LIBERTADORES

COVID-19: Udhëtojnë 11 lojtarë, mesfushori shpëton portën për fitore

International

COVID-19: Udhëtojnë 11 lojtarë, mesfushori shpëton portën për fitore

20/05/21 @ 18:02

KROACI

Lirim Kastrati e Arijan Ademi fitojnë Kupën e Kroacisë me Dinamo Zagrebin

International/Sportistë shqiptarë në botë

Lirim Kastrati e Arijan Ademi fitojnë Kupën e Kroacisë me Dinamo Zagrebin

19/05/21 @ 22:57

ILIR MUSTAFA

Ilir Mustafa largohet nga Ankara Keçiorengucu

International/Sportistë shqiptarë në botë

Ilir Mustafa largohet nga Ankara Keçiorengucu

18/05/21 @ 23:23

KUPA E TURQISË

Kampioni i Turqisë fiton edhe Kupën

International

Kampioni i Turqisë fiton edhe Kupën

18/05/21 @ 21:57


 
Të gjitha lajmet nga International