Të gjitha lajmet

ISMAEL BENNACER

Milan zyrtarizon Bennacerin

Milan zyrtarizon Bennacerin

4 August, 2019 @11:50

Mesfushori algjerian i Empolit, Ismaeil Bennacer, është zyrtarizuar para pak çastesh si lojtar i Milanit.

Rossonerët i dëshiruan mirëseardhje fituesit të Kupës së Kombeve, duke treguar që kanë nënshkruar kontratë 5 vjeçare me futbollistin e lindur më 1 dhjetor të vitit 1997.

Bennacer ka qenë reprezentues i Francës U18 dhe U19 para se të shfrytëzojë opcionin përfundimtar për të përfaqësuar Algjerinë te seniorët. Ai është shpallë lojtari i Kupës së Kombeve 2019, të cilën e fitoi Algjeria sivjet.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga