Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MILAN

Milani prezenton fanellat për stinorin 2021/22

FOTO / AC Milan

Milani prezenton fanellat për stinorin 2021/22


11 May, 2021 @12:15

Skuadra e Milanit sot ka prezentuar fanellat për stinorin 2021/22.

Milani prezentimin e fanellave e bëri përmes një video.

Më poshtë mund ta shikoni prezentimin e fanellave të Milanit.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A