Të gjitha lajmet

KOSOVA - AZERBAJXHANI

Ndeshja vendimtare, kë favorizojnë bastoret?

Ndeshja vendimtare, kë favorizojnë bastoret?

19 November, 2018 @13:48

Kur jemi në prag të ndeshjes vendimtare të Kosovës në fazën grupore të Ligës së Kombeve, le të shohim se kë favorizojnë bastoret për këtë ballafaqim.

GJYQTARËT E NDESHJES

Nga Bet365, fitorja e Kosovës kuotohet me 1.80, kuotë që e bën Kosovën favorite për ta fituar këtë duel. Barazimi kuotohet me 3.70, kurse fitorja e Azerbajxhanit mban kuotën 5.

ORARI DHE TABELAT - LIGA E KOMBEVE

Ky duel zhvillohet të martën (20 nëntor) me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, ndërsa për ta mbyllur grupin si lidere, Kosovës i mjafton edhe një barazim.

RAJON

Sejdini premton shpërblime për futbollistët

Foto: SportMedia.mk

25 March, 2019 @12:15

Kryetari i ri i Federatës së Maqedonisë, Muamed Sejdini, pas rezultateve të mira të reprezentacionit në dy përballjet e para…

MINUTAT E KOSOVËS NË STATISTIKA

Të pazëvendësueshmit e Challandesit

TOPSPORTI/ A. P.

18 March, 2019 @23:44

Selektori zviceran i Kosovës, Bernard Challandes, në ndeshjet zyrtare të Kosovës në kuadër të Ligës së Kombeve maksimalisht ka shfrytëzuar…

UEFA NATIONS LEAGUE

Liga e Kombeve, në shitje biletat e finaleve

30 January, 2019 @14:46

Kanë dalë në shitje biletat për fazën finale të Ligës së Kombeve. Faza finale e më të mirëve të Ligës…

PËRMBLEDHJE

Kosova në 2018!

1 January, 2019 @18:15

Si zakonisht, TopSporti.com edhe këtë herë ka përmbledhur ngjarjet më të rëndësishme sportive të vitit. KOSOVA NË 2016

MEDIA TALK

De Biasi synim i ekipit që u mposht nga Kosova

TOPSPORTI/ Arkiv

10 December, 2018 @14:44

Ish trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, pas aventurës jo të lavdishme te Alaves aktualisht është i pa punë.…

Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve