Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA

Nesër oferta nga City! Cristiano në Manchester

Nesër oferta nga City! Cristiano në Manchester


26 August, 2021 @23:54

Tashmë gjithçka po shkon drejt finalizimit, derisa afati kalimtar veror i futbollistëve në Evropë po afron ditët e fundit, pritet të ndodhin edhe një apo dy “bomba” të sekondave përfundimtare.

Pos Kylian Mbappes që po i afrohet shumë Real Madridit, ylli portguez i Juventusit Cristiano Ronaldo është shumë afër kalimit te Manchester City.

Ndërsa raportimi i fundit i italianit të njohur për transfere, Gianluca Di Marzio, thotë se Manchester City nesër do të bëj ofertë zyrtare prej 30 milionë eurove në drejtim të Juventusit për t’ia blerë super yllin e skuadrës.

Mos arritja e blerjes së Harry Kane, ka lënë Manchester Cityn me sulmues të vetëm Gabriel Jesus, që gjithmonë ka qenë rezervë i Sergio Agueros. Ndërsa tash Pep Guardiola dëshiron të bëj lëvizjen e fundit, që të sigurojë një superyll për të bërë ekipin atomik për sezonin 2021/22.

E premtja pritet të jetë e zjarrtë në afatin kalimtar dhe gjithçka do të qartësohet brenda ditëve në vijim.


MARCA

Mbappe - menjëherë te Real Madrid

Champions League/Ligue 1/La Liga/Transfere

Mbappe - menjëherë te Real Madrid

26/08/21 @ 23:45

LIGA e PARË

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje

FFK Liga e parë

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje

26/08/21 @ 21:54

UEFA

Lojtari i vitit: Jorginho

Champions League

Lojtari i vitit: Jorginho

26/08/21 @ 21:13

UEFA

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel

Champions League

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel

26/08/21 @ 21:09

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

Champions League

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

26/08/21 @ 19:15

REFEREE

Caktohen referët e xhiros 2 në Superligë

FFK Superliga

Caktohen referët e xhiros 2 në Superligë

26/08/21 @ 17:59

MARCA

Mbappe - menjëherë te Real Madrid

Champions League/Ligue 1/La Liga/Transfere

Mbappe - menjëherë te Real Madrid

26/08/21 @ 23:45

UEFA

Lojtari i vitit: Jorginho

Champions League

Lojtari i vitit: Jorginho

26/08/21 @ 21:13

UEFA

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel

Champions League

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel

26/08/21 @ 21:09

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

Champions League

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

26/08/21 @ 19:15

CHAMPIONS LEAGUE

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

Champions League

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

26/08/21 @ 00:00

TRESHJA NGA KUALIFIKIMET

3 skuadra siguruan Champions League sonte

Champions League

3 skuadra siguruan Champions League sonte

24/08/21 @ 22:53

PLAYOFF

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

Champions League

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

18/08/21 @ 23:32

SUPERKUPA: CHELSEA - VILLARREAL

Vazhdon magjia e Tuchellit, Superkupa e Chelseat

Champions League/Europa League

Vazhdon magjia e Tuchellit, Superkupa e Chelseat

11/08/21 @ 23:53

11-SHET

Formacionet zyrtare: Superkupa Chelsea - Villarreal

Champions League/Europa League

Formacionet zyrtare: Superkupa Chelsea - Villarreal

11/08/21 @ 20:15

DUELET FINALE

Cilat do të jenë 6 skuadrat që do të sigurojnë fazën grupore?

Champions League

Cilat do të jenë 6 skuadrat që do të sigurojnë fazën grupore?

11/08/21 @ 16:43


 
Të gjitha lajmet nga Champions League